ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ & VIDEO ΤΗΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ & HIGHLIGHTS

Γ Εθνική (1ος όμιλος)
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2 0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2
0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1 0
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1
0
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
0 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
0
1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
1 1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
1
1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0 2
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0
2
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1
1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
1 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
1
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γ Εθνική (2ος όμιλος)
11 Οκτ 2020 16:00
Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2
0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1 1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1
1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
0 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
0
1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2
0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Γ Εθνική (3ος όμιλος)

 

11 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
1 1
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
1
1
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 0
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2
0
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
0 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
0
3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
0 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
0
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΕΤΕΩΡΑ
0 1
ΣΕΛΛΑΝΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΕΤΕΩΡΑ
0
1
ΣΕΛΛΑΝΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
0 1
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
0
1
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
2 1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
2
1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γ Εθνική (4ος όμιλος)
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΩΚΙΚΟΣ
1 0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΩΚΙΚΟΣ
1
0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2 0
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2
0
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
1 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
1
3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
0 1
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
0
1
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
0 1
ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
0
1
ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
Γ Εθνική (7ος όμιλος)

11 Οκτ 2020 16:00
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
3 1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
3
1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
0 3
ΚΗΦΙΣΙΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
0
3
ΚΗΦΙΣΙΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
1 0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
1
0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
1 0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
1
0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
0 3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
0
3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΟ ΡΟΥΦ
2 0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΟ ΡΟΥΦ
2
0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Γ Εθνική (8ος όμιλος)
10 Οκτ 2020 15:00
ΑΟ Πυλίου
2 0
ΑΠΕ Μικρασιατική
10 Οκτ 2020 15:00
ΑΟ Πυλίου
2
0
ΑΠΕ Μικρασιατική
11 Οκτ 2020 12:00
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
3 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
11 Οκτ 2020 12:00
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
3
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
11 Οκτ 2020 15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
0 1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
11 Οκτ 2020 15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
0
1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2 1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2
1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΥΕΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
0 0
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΥΕΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
0
0
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
12 Οκτ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
1 1
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
12 Οκτ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
1
1
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Γ Εθνική (9ος όμιλος)
Dimotiko Stadio Zakynthos 11 Οκτ 2020 14:45
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
2 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
11 Οκτ 2020 14:45
Dimotiko Stadio Zakynthos
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
2
2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
| Dimotiko Stadio Zakynthos
11 Οκτ 2020 14:45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
2 1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
11 Οκτ 2020 14:45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
2
1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Gipedo Agios Antonios 11 Οκτ 2020 15:00
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
3 1
ΑΟ ΤΣΙΛΙΒΙ
11 Οκτ 2020 15:00
Gipedo Agios Antonios
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
3
1
ΑΟ ΤΣΙΛΙΒΙ
| Gipedo Agios Antonios
11 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
2 1
ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
11 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
2
1
ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
0 0
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
0
0
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
2 0
ΑΧΑΙΚΗ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
2
0
ΑΧΑΙΚΗ
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P