Α & Β ΕΠΣΘ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ (23/24-10-2021)

Α’ΕΠΣΘ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 24 Οκτ 2021 10:30
ΔΑΦΝΗ
0 4
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
24 Οκτ 2021 10:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
4
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 23 Οκτ 2021 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1 4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
23 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1
4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
3 0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΕ 2002
3
0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| Άνευ αγώνα
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 24 Οκτ 2021 10:30
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
24 Οκτ 2021 10:30
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΠΣΘ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ι ν
>
7
6
1
0
20
4
16
19
2
η ν ν ν ν
>
7
5
1
1
25
8
17
16
3
ν ν ν ν ν
>
7
5
1
1
15
7
8
16
4
η ν η ι ν
>
7
4
1
2
9
7
2
13
5
ι ν η η η
>
7
2
2
3
10
11
-1
8
6
η η ν η ν
>
7
2
1
4
9
13
-4
7
7
ν η η η η
>
7
2
1
4
10
18
-8
7
8
η η η ν η
>
7
2
0
5
10
16
-6
6
9
η η η η η
8
0
0
8
0
24
-24
0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 23 Οκτ 2021 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
4 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
23 Οκτ 2021 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
4
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 23 Οκτ 2021 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
23 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 24 Οκτ 2021 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
24 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ 23 Οκτ 2021 16:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
1 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
23 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ
1
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ

ΕΠΣΘ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν η ν ν ν
>
7
6
0
1
27
3
24
18
2
ν ν ν η ν
>
7
5
1
1
18
4
14
16
3
ι ν ν ι η
>
7
4
2
1
17
5
12
14
4
ν ν ν η ι
>
7
3
3
1
6
7
-1
12
5
ν η η ι ι
>
7
2
3
2
8
12
-4
9
6
η ι ι ι η
>
7
1
4
2
4
8
-4
7
7
η ι ι ι ι
8
0
4
4
4
23
-19
4
8
η η η ι ι
>
7
0
3
4
4
15
-11
3
9
η η ι ι η
>
7
0
2
5
5
16
-11
2

 

Β’ΕΠΣΘ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
3 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
3
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| Άνευ αγώνα
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 23 Οκτ 2021 17:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0 6
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
23 Οκτ 2021 17:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0
6
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 24 Οκτ 2021 13:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
1 1
ΠΗΛΕΑΣ
24 Οκτ 2021 13:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
1
1
ΠΗΛΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 24 Οκτ 2021 13:15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0 2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
24 Οκτ 2021 13:15
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0
2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
23 Οκτ 2021 16:15
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
23 Οκτ 2021 16:15
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| LIVE STREAM

ΕΠΣΘ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ι ν
>
6
5
1
0
14
4
10
16
2
ν η ν ν ν
>
6
5
0
1
26
11
15
15
3
η ν ν ν ι
>
6
4
1
1
16
9
7
13
4
ι ν ν ν ι
>
6
3
2
1
15
4
11
11
5
η ν η ι ν
>
6
3
1
2
19
11
8
10
6
ι ν η η ν
>
6
3
1
2
13
14
-1
10
7
ι η η ν η
>
6
2
1
3
10
10
0
7
8
η ν η η ν
>
7
2
0
5
8
21
-13
6
9
ι η η η η
>
6
0
1
5
2
18
-16
1
10
η η η η η
>
7
0
0
7
0
21
-21
0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 24 Οκτ 2021 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
6 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
24 Οκτ 2021 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
6
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 24 Οκτ 2021 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4 1
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΧΛΟΗΣ
24 Οκτ 2021 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4
1
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΧΛΟΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 24 Οκτ 2021 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
3 0
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
24 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
3
0
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΞΕΝΟΥΠΟΛΗΣ 23 Οκτ 2021 16:00
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
3 2
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
23 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΞΕΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
3
2
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
| LIVE STREAM

ΕΠΣΘ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ι ν ν
>
6
5
1
0
16
5
11
16
2
ν ν ν ν ι
>
5
4
1
0
18
3
15
13
3
ν ν ν ι ι
>
5
3
2
0
15
4
11
11
4
ν η η ν ν
>
5
3
0
2
15
9
6
9
5
ν ν η η ι
>
5
2
1
2
9
12
-3
7
6
η η ν ν η
>
5
2
0
3
9
12
-3
6
7
η η η ν η
>
5
1
0
4
10
17
-7
3
8
η η η ι
>
4
0
1
3
2
17
-15
1
9
η η η η η
>
6
0
0
6
6
21
-15
0
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P