Γ’ΕΘΝΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ

4ος Όμιλος 2020-2021
1 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
2 0
ΦΩΚΙΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
2
0
ΦΩΚΙΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
1 1
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
1
1
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
- -
ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
-
-
ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
1 Νοέ 2020 15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
1 1
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
1
1
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΤΑΛΑΝΤΗ
- -
ΑΛΜΥΡΟΣ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΤΑΛΑΝΤΗ
-
-
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
10ος Όμιλος 2020-2021
Dimotiko Stadio Misiríon 31 Οκτ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 3
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
31 Οκτ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Misiríon
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1
3
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
Gípedo Almyroú Gazíou 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
1 1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Gípedo Almyroú Gazíou
ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
1
1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ethniko Stadio Agiou Nikolaou 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 3
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
1 Νοέ 2020 15:00
Ethniko Stadio Agiou Nikolaou
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
3
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Dimotiko Gipedo Kantánou 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Gipedo Kantánou
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4
1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 2
ΠΟΡΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1
2
ΠΟΡΟΣ
Stadio Souda 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
2 1
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Stadio Souda
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
2
1
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
Stadio Petros Vouzounerakis 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
1 1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Stadio Petros Vouzounerakis
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
1
1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1 1
ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1
1
ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
9ος Όμιλος 2020-2021
Stadio Fotis Aravantinos 1 Νοέ 2020 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
1 2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Stadio Fotis Aravantinos
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
1
2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
Dimotiko Stadio Zakynthos 1 Νοέ 2020 15:00
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
1 1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Zakynthos
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
1
1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Papacharalabeio Ethniko Stadio 1 Νοέ 2020 15:00
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
2 0
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Papacharalabeio Ethniko Stadio
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
2
0
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
Dimotiko Gipedo Vrachnéikon 1 Νοέ 2020 15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
4 0
ΑΟ ΤΣΙΛΙΒΙ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Gipedo Vrachnéikon
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
4
0
ΑΟ ΤΣΙΛΙΒΙ
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
0 0
ΑΧΑΙΚΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
0
0
ΑΧΑΙΚΗ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
8ος Όμιλος 2020-2021
Stadio Yiannis Pathiakakis 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
1 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Stadio Yiannis Pathiakakis
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
1
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
Dimotiko Stadio Chios 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΕ Μικρασιατική
1 0
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Chios
ΑΠΕ Μικρασιατική
1
0
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
1 Νοέ 2020 16:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
- -
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
1 Νοέ 2020 16:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
-
-
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΟ Πυλίου
- -
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΟ Πυλίου
-
-
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
7ος Όμιλος 2020-2021
Stadio Chōraphas 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
0 0
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
1 Νοέ 2020 15:00
Stadio Chōraphas
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
0
0
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
2 2
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
2
2
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
Dimotiko Stadio Molaon 1 Νοέ 2020 15:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ
1 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Molaon
ΜΟΛΑΪΚΟΣ
1
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
Dimotiko Gipedo Neas Epidavrou 1 Νοέ 2020 15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
1 3
ΠΑΟ ΡΟΥΦ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Gipedo Neas Epidavrou
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
1
3
ΠΑΟ ΡΟΥΦ
| LIVE STREAM
1 Νοέ 2020 15:00
ΚΗΦΙΣΙΑ
1 0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΚΗΦΙΣΙΑ
1
0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Gípedo Koiládas 1 Νοέ 2020 15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
0 0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Gípedo Koiládas
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
0
0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
6ος Όμιλος 2020-2021
1 Νοέ 2020 13:00
ΜΑΡΚΟ
0 2
Πανναξιακός Α.Ο.
1 Νοέ 2020 13:00
ΜΑΡΚΟ
0
2
Πανναξιακός Α.Ο.
Stadio Ilioupolis 1 Νοέ 2020 13:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
2 1
ΑΝΩ ΜΕΡΑ
1 Νοέ 2020 13:00
Stadio Ilioupolis
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
2
1
ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Dimotiko Stadio Spaton Dimitris Dimitriou 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΗΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
0 4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Spaton Dimitris Dimitriou
ΑΗΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
0
4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Gipedo Dimotiko Moschato 1 Νοέ 2020 15:00
ΜΟΣΧΑΤΟ
0 1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Gipedo Dimotiko Moschato
ΜΟΣΧΑΤΟ
0
1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
5ος Όμιλος 2020-2021
Dimotiko Stadio Grevena 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
1 0
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Grevena
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
1
0
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
Dimotiko Stadio Preveza 1 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
1 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Preveza
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
1
0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
Dimotikó Gípedo Loutroú 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
0 2
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotikó Gípedo Loutroú
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
0
2
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
Stadio Lefkímmis 1 Νοέ 2020 15:00
ΛΕΥΚΙΜΜΗ
3 2
Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
1 Νοέ 2020 15:00
Stadio Lefkímmis
ΛΕΥΚΙΜΜΗ
3
2
Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
Dimotiko Stadio Kanalaki 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
5 0
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
1 Νοέ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Kanalaki
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
5
0
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
1 Νοέ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
- -
Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
1 Νοέ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
-
-
Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
3ος Όμιλος 2020-2021
1 Νοέ 2020 16:00
ΣΕΛΛΑΝΑ
- -
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
1 Νοέ 2020 16:00
ΣΕΛΛΑΝΑ
-
-
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
1ος Όμιλος 2020-2021
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1 Νοέ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P