Γ’ΕΘΝΙΚΗ:ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ 1ος-2ος-3ος & 10ος ΟΜΙΛΟΣ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Γ’ΕΘΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

21 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
21 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2 0
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2
0
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
2 1
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
2
1
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0 3
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0
3
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 1
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2
1
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
4 0
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
4
0
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
0
0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ'ΕΘΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ι ν ν
>
4
3
1
0
9
3
6
10
2
ι ν ν ν
>
4
3
1
0
7
3
4
10
3
η ν ν ν
>
4
3
0
1
6
2
4
9
6
η ν ν η
>
4
2
0
2
8
2
6
6
7
ι η ν
>
3
1
1
1
3
4
-1
4
8
ν η ι
>
3
1
1
1
2
3
-1
4
9
ι ν η
>
3
1
1
1
3
5
-2
4
11
ν η η η
>
4
1
0
3
5
5
0
3
12
η η ν
>
3
1
0
2
3
3
0
3
13
ι ι ι η
>
4
0
3
1
4
5
-1
3
14
η ν η
>
3
1
0
2
3
5
-2
3
15
η η η
>
3
0
0
3
2
8
-6
0
16
η η η η
>
4
0
0
4
0
8
-8
0

Γ’ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Dimotiko Stadio Koufalia 21 Οκτ 2020 15:00
Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1 1
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
21 Οκτ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Koufalia
Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1
1
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Dimotiko Gipedo Agkathia 21 Οκτ 2020 15:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
2 0
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
21 Οκτ 2020 15:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
2
0
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Dimotiko Stadio Kilkis 21 Οκτ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
2 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
21 Οκτ 2020 15:00
Dimotiko Stadio Kilkis
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
2
0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 21 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
21 Οκτ 2020 15:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
21 Οκτ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
- -
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
21 Οκτ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
-
-
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
Gípedo Néas Trapezoúntas 21 Οκτ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
0 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
21 Οκτ 2020 15:00
Gípedo Néas Trapezoúntas
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
0
2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Gípedo Varváras 21 Οκτ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
1 2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
21 Οκτ 2020 15:00
Gípedo Varváras
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
1
2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ'ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
2
ν η ι ν
>
4
2
1
1
4
4
0
7
3
ι ν ν
>
3
2
1
0
5
1
4
7
4
η ν ι ν
>
4
2
1
1
7
5
2
7
5
ι ν ν
>
3
2
1
0
5
2
3
7
6
ν ν
>
2
2
0
0
5
0
5
6
7
ι η ι ν
>
4
1
2
1
6
4
2
5
8
ι ν ι η
>
4
1
2
1
5
4
1
5
9
ι ν η η
>
4
1
1
2
4
6
-2
4
10
ι η ν η
>
4
1
1
2
4
6
-2
4
11
ν η η η
>
4
1
0
3
3
6
-3
3
13
ι
>
1
0
1
0
1
1
0
1
14
η η η η
>
4
0
0
4
3
8
-5
0
15
η η η
>
3
0
0
3
0
8
-8
0

Γ’ΕΘΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

21 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
1 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
1
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
- -
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
-
-
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
4 0
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
4
0
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
21 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
- -
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
-
-
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | ΑΝΑΒΟΛΗ
21 Οκτ 2020 16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2
1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
1 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
1
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΣΕΛΛΑΝΑ
0 1
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
21 Οκτ 2020 16:00
ΣΕΛΛΑΝΑ
0
1
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ'ΕΘΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ι
>
4
3
1
0
7
2
5
10
2
ν ι ι ν
>
4
2
2
0
6
3
3
8
3
ι ν ν η
>
4
2
1
1
7
2
5
7
5
ν ν η η
>
4
2
0
2
4
4
0
6
6
ι ι ν
>
3
1
2
0
4
1
3
5
7
ι ν ι
>
3
1
2
0
3
2
1
5
8
ν η ι η
>
4
1
1
2
3
6
-3
4
9
η ν
>
2
1
0
1
1
1
0
3
10
η η ν
>
3
1
0
2
3
6
-3
3
11
η η ν
>
3
1
0
2
2
5
-3
3
12
ι ι η
>
3
0
2
1
3
7
-4
2
14
η
>
1
0
0
1
0
3
-3
0
15
η η η
>
3
0
0
3
0
3
-3
0

Γ’ΕΘΝΙΚΗ 10ος ΟΜΙΛΟΣ

21 Οκτ 2020 15:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
2 0
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
21 Οκτ 2020 15:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
2
0
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 3
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2
3
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
0 1
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
0
1
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
4 2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
4
2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
0 2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
0
2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 1
ΠΟΡΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0
1
ΠΟΡΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
1 3
ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
1
3
ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
21 Οκτ 2020 16:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
0 6
ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
0
6
ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ'ΕΘΝΙΚΗ 10ος ΟΜΙΛΟΣ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ν
>
4
4
0
0
11
2
9
12
2
ν η ν ν
>
4
3
0
1
8
5
3
9
3
η ν ν ι
>
4
2
1
1
14
7
7
7
4
η ν ν ι
>
4
2
1
1
8
3
5
7
5
ν ν η ι
>
4
2
1
1
11
8
3
7
6
ν ν η ι
>
4
2
1
1
5
3
2
7
7
ν ν ι η
>
4
2
1
1
9
8
1
7
8
η ν ι ν
>
4
2
1
1
4
3
1
7
9
ν η ν η
>
4
2
0
2
6
4
2
6
10
ν η η ν
>
4
2
0
2
6
9
-3
6
11
η η ν ν η
>
5
2
0
3
5
10
-5
6
12
η ν ι ι
>
4
1
2
1
5
4
1
5
13
η η ι ν
>
4
1
1
2
4
5
-1
4
14
ν η η η
>
4
1
0
3
4
9
-5
3
15
η η η η ι
>
5
0
1
4
1
11
-10
1
16
η η η η
>
4
0
0
4
1
11
-10
0
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P