Γ’ΕΘΝΙΚΗ: ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
8
2
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
6
3
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
6
4
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5
5
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
5
6
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5
7
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
5
8
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
5
9
 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
5
10
 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
5

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7
2
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7
3
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
7
4
 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
7
5
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
6
6
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
6
7
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
6
8
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6
9
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6
10
 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
5
11
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
5
12
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
11
2
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
7
3
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
7
4
 ΠΟ ΦΗΚΗΣ
 ΠΟ ΦΗΚΗΣ
7
5
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
6
6
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6
7
 ΕΛΑΣΣΟΝΑ
6
8
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
6
9
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6
10
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5
11
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5
12
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
5
13
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5
14
 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
5

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
8
2
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
7
3
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
6
4
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
4
5
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
4
6
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
3
7
 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
3
8
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
3
9
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
3
10
 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
3

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
8
2
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
6
3
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
6
4
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
6
5
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
5
6
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
4
7
 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
4
8
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
4
9
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
3
10
 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
3
11
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
3
12
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
3
13
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
3
14
 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3
15
 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
3

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
8
2
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
7
3
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
6
4
 ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
5
5
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4
6
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
7
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
8
 ΦΩΣΤΗΡΑΣ
3
9
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
3
10
 ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
 ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
3
11
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3
12
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
13
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
3
14
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3
15
 ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
4
2
 ΚΗΦΙΣΙΑ
4
3
 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
3
4
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
3
5
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
3
6
 ΚΗΦΙΣΙΑ
 ΚΗΦΙΣΙΑ
3
7
 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
3
8
 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
3
9
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
3
10
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
3
11
 ΜΟΛΑΪΚΟΣ
3

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
5
2
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
4
3
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
4
4
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
4
5
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
4
6
 ΑΟ Πυλίου
4
7
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3
8
 ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
 ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
3
9
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
10
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
11
 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
3
12
 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
3
13
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
3

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
8
2
 Αίας Γαστούνης
 Αίας Γαστούνης
6
3
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
5
4
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
4
5
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
4
6
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
3
7
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
3
8
 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
3
9
 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
2
10
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
2
11
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
2
12
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
2
13
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
2
14
 ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
 ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
2
15
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
2
16
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
2
17
 Αίας Γαστούνης
 Αίας Γαστούνης
2
18
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
2

Γ'Εθνική

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
11
2
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7
3
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
7
4
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
6
5
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5
6
 ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
 ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
5
7
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
4
8
 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
4
9
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
4
10
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
3
11
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
3
12
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3
13
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3
14
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3
15
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3
16
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
3
17
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
18
 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3
19
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
3
20
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3
21
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P