Γ’ΕΘΝΙΚΗ: ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

1ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
6
2
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
5
3
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4
4
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4
5
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
4
6
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
3
7
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3
8
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
3
9
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
3
10
 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
3
11
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
3
12
 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
3
13
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
3

2ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4
2
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3
3
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3
4
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3
5
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3
6
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
3
7
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3
8
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
3
9
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3
10
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
11
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2
12
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2
13
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2
14
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
15
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
16
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
17
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
18
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2
19
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2
20
 Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
 Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2
21
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
22
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
23
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
24
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
25
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
2
26
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2
27
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2
28
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
29
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
30
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
31
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2

3ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΕΛΑΣΣΟΝΑ
6
2
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
6
3
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5
4
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5
5
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4
6
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
4
7
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
4
8
 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
4
9
 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3
10
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
3
11
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
3
12
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3
13
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3
14
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
3

4ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
5
2
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
5
3
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
3
4
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
3
5
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
3
6
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
2
7
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
2
8
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
2
9
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2
10
 ΦΩΚΙΚΟΣ
2
11
 ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
 ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
2

5ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
5
2
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
4
3
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
4
4
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
4
5
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
3
6
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
3
7
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
3
8
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
3
9
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
3
10
 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
3

6ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
6
2
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
3
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
3
4
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
5
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
6
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
2
7
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
2
8
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
2
9
 ΦΩΣΤΗΡΑΣ
 ΦΩΣΤΗΡΑΣ
2
10
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
2

7ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
4
2
 ΚΗΦΙΣΙΑ
3
3
 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
3
4
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
3
5
 ΚΗΦΙΣΙΑ
 ΚΗΦΙΣΙΑ
3
6
 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
3
7
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
3
8
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
3
9
 ΜΟΛΑΪΚΟΣ
3
10
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
2
11
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
2
12
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
2
13
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
2
14
 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
2
15
 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
2
16
 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
2
17
 ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
2
18
 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
2
19
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
2

8ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
5
2
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
4
3
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
4
4
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3
5
 ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
 ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
3
6
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
7
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
8
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
9
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
3
10
 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
3
11
 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
3
12
 ΑΟ Πυλίου
3

9ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
6
2
 Αίας Γαστούνης
 Αίας Γαστούνης
6
3
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
5
4
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
4
5
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
3
6
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
3
7
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
3
8
 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΑΣ
2
9
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
2
10
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
2
11
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
2
12
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
 ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
2
13
 ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
 ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
2
14
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
2
15
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
2
16
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
2
17
 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
2

10ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
7
2
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
7
3
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6
4
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
6
5
 ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
 ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
5
6
 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
4
7
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
4
8
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4
9
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3
10
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3
11
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3
12
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3
13
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
3
14
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
15
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
3
16
 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P