Γ’ΕΘΝΙΚΗ: ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3
2
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
3
3
 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
3
4
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
3
5
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2
6
 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
2
7
 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
2
8
 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
2
9
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
2
10
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
2
11
 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
2
12
 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
2
13
 ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
 ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
2
14
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
2

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2
2
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2
3
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
4
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
5
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
6
 Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
 Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2
7
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
8
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2
9
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2
10
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
4
2
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3
3
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
3
4
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
2
5
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
2
6
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2
7
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
2
8
 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2
9
 ΕΛΑΣΣΟΝΑ
2

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
4
2
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
3
3
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
2
4
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
2
5
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
2
6
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2
7
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2
8
 ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
 ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
2

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΛΕΥΚΙΜΜΗ
 ΛΕΥΚΙΜΜΗ
3
2
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
3
3
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
3
4
 ΛΕΥΚΙΜΜΗ
2
5
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
2
6
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
2
7
 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
2
8
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 Ο.Φ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
2
9
 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
2
10
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
2
11
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
2
12
 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
2
13
 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
2
14
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
 Π.Α.Σ ΘΥΕΛΛΑ Μοναστηρακίου
2

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
2
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
3
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
2
4
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
2
5
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1
6
 ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1
7
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
1
8
 ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1
9
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1
10
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1
11
 Πανναξιακός Α.Ο.
 Πανναξιακός Α.Ο.
1
12
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
1
13
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
1
14
 ΑΝΩ ΜΕΡΑ
 ΑΝΩ ΜΕΡΑ
1
15
 ΑΗΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
 ΑΗΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
1
16
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
1
17
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
1
18
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1
19
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1
20
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
1
21
 ΜΟΣΧΑΤΟ
1
22
 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
1
23
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
1
24
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
1
25
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
1
26
 Πανναξιακός Α.Ο.
 Πανναξιακός Α.Ο.
1
27
 Πανναξιακός Α.Ο.
 Πανναξιακός Α.Ο.
1
28
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
1
29
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
1
30
 ΑΝΩ ΜΕΡΑ
1
31
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
1
32
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
3
2
 ΚΗΦΙΣΙΑ
2
3
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
2
4
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
2
5
 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
2
6
 ΚΗΦΙΣΙΑ
 ΚΗΦΙΣΙΑ
2
7
 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
2
8
 ΠΑΟ ΡΟΥΦ
2

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
4
2
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3
3
 ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
 ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
3
4
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
5
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
6
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
3
7
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
3

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
4
2
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
4
3
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
3
4
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
3
5
 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
3
6
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
3

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
 ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
5
2
 ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
 ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ
5
3
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
4
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3
5
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3
6
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3
7
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΑΖΙΟΥ
3
8
 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3
9
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
3

 

ΕΙΣΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ? <<ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ>>ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΑΣ Η ΕΑΝ ΔΙΑΘΕΤΕΤΕ VIDEO ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ. INFO@SUPERPORTS.GR

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P