Γ’ΕΘΝΙΚΗ : ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ 1ου – 2ου – 3ου – 4ου ΟΜΙΛΟΥ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
6
2
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
5
3
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4
4
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4
5
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
4
6
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
3
7
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3
8
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
3
9
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
3
10
 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
3
11
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
3
12
 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
3
13
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
3

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4
2
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3
3
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3
4
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3
5
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3
6
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
3
7
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3
8
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
3
9
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3
10
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
11
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2
12
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2
13
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2
14
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
15
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
16
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
17
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
18
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2
19
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2
20
 Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
 Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2
21
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
22
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
23
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
24
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
25
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
2
26
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2
27
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2
28
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2
29
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
30
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
31
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΕΛΑΣΣΟΝΑ
6
2
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
6
3
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5
4
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5
5
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4
6
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
4
7
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
 ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
4
8
 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
4
9
 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3
10
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
3
11
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
3
12
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3
13
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3
14
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
3

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
5
2
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
5
3
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
3
4
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
3
5
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
3
6
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
2
7
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
2
8
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
2
9
 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2
10
 ΦΩΚΙΚΟΣ
2
11
 ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
 ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P