Β'ΕΠΣΘ Α' ΟΜΙΛΟΣ

2020-2021
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΟΙΝΕΣ
SCORERS
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ν ν
>
5
5
0
0
13
1
12
15
2
ν η ν ν ν
>
5
4
0
1
16
5
11
12
3
ι ν ν ν η
>
5
3
1
1
13
10
3
10
4
η ν η ν ν
>
5
3
0
2
13
6
7
9
5
η ν η ν ν
>
5
3
0
2
7
5
2
9
6
ν η ν η η
>
5
2
0
3
15
11
4
6
7
ν η η η ν
>
5
2
0
3
11
17
-6
6
8
ι ν ι η η
>
5
1
2
2
16
12
4
5
9
η η ι η η
>
5
0
1
4
3
19
-16
1
10
η η η η η
>
5
0
0
5
0
21
-21
0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
1 ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ  3–0 2–0 3–0
2 ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ 2–1 5–0
3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 4–3 0–1
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ 1–2 7–1 4–0
5 Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ 1–3 2–0 2–0
6 ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ 1–3 2–3
7 ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ 0–2 4–2 3–11
8 ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ 0–2 3–3
9 Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 0–4 0–3 2–2
10 ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 0–2 0–8
Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ | Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ | Δαιτητής: ΘΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2 0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
27 Σεπ 2020 11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2
0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ | Δαιτητής: ΣΑΜΑΡΑΣ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
4
3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
3 11
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
4 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
3
11
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
OLIMPICO 4 Οκτ 2020 11:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
4 Οκτ 2020 11:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| OLIMPICO
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
7 1
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
7
1
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 3
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1
3
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Αγωνιστική 3
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 10 Οκτ 2020 16:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2 2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2
2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
OLIMPICO 10 Οκτ 2020 16:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| OLIMPICO | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 11 Οκτ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2 1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2
1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ | Δαιτητής: ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 11 Οκτ 2020 12:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
11 Οκτ 2020 12:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0 2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
18 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0
2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
| ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 18 Οκτ 2020 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ
Αγωνιστική 5
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 24 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
OLIMPICO 24 Οκτ 2020 15:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2 0
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
24 Οκτ 2020 15:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2
0
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
| OLIMPICO | Δαιτητής: ΚΟΥΦΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ | Δαιτητής: ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 25 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
4 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
25 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
4
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 25 Οκτ 2020 11:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
25 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
Αγωνιστική 6
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
- -
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
-
-
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
- -
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
-
-
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Αγωνιστική 7
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
- -
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
-
-
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
Αγωνιστική 8
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
- -
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
-
-
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
- -
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
-
-
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
Αγωνιστική 9
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
- -
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
-
-
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
Παίκτης Σύλλογος Θέση
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ | Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ | Δαιτητής: ΘΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2 0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
27 Σεπ 2020 11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2
0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ | Δαιτητής: ΣΑΜΑΡΑΣ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
4
3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
3 11
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
4 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
3
11
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
OLIMPICO 4 Οκτ 2020 11:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
4 Οκτ 2020 11:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| OLIMPICO
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
7 1
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
7
1
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 3
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1
3
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Αγωνιστική 3
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 10 Οκτ 2020 16:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2 2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2
2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
OLIMPICO 10 Οκτ 2020 16:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| OLIMPICO | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 11 Οκτ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2 1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2
1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ | Δαιτητής: ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 11 Οκτ 2020 12:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
11 Οκτ 2020 12:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0 2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
18 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0
2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
| ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 18 Οκτ 2020 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ
Αγωνιστική 5
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 24 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
OLIMPICO 24 Οκτ 2020 15:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2 0
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
24 Οκτ 2020 15:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2
0
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
| OLIMPICO | Δαιτητής: ΚΟΥΦΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ | Δαιτητής: ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 25 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
4 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
25 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
4
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 25 Οκτ 2020 11:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
25 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
Αγωνιστική 6
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
- -
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
-
-
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
- -
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
-
-
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Αγωνιστική 7
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
- -
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
-
-
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
Αγωνιστική 8
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
- -
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
-
-
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
- -
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
-
-
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
Αγωνιστική 9
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
- -
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
-
-
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Μαρ 4, 2000 Σεπ 5, 2020
Φεβ 6, 2004 Σεπ 3, 2020
Νοέ 30, 2003 Σεπ 3, 2020
Ιούν 7, 1995 Σεπ 3, 2020
player photo
Πλαφαδέλλης Παύλος
Τερματοφύλακας
Φεβ 26, 2005 Σεπ 2, 2020
player photo
Βιδάνι Φαμπιάν
Επιθετικός
Σεπ 17, 2004 Σεπ 2, 2020
Σεπ 1, 2020
Ιούν 23, 2004 Σεπ 1, 2020
player photo
Αλπάκης Κωνσταντίνος
Τερματοφύλακας
Σεπ 23, 1999 Σεπ 1, 2020
Νοέ 24, 2003 Αυγ 25, 2020
player photo
Μαρούγκας Άρης
Επιθετικός
Νοέ 9, 1988 Αυγ 25, 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
player photo
ΤσιλιώνηςΛάμπρος
Τερματοφύλακας
Μαρ 22, 2004 Αυγ 30, 2020
Ιαν 7, 2004 Αυγ 30, 2020
Ιούλ 20, 2005 Αυγ 30, 2020
Αυγ 30, 2020
Μαρ 1, 2005 Αυγ 30, 2020
Ιαν 22, 2005 Αυγ 30, 2020
Μαΐ 19, 1993 Αυγ 30, 2020
Δεκ 3, 2004 Αυγ 30, 2020
Νοέ 17, 2003 Αυγ 30, 2020
player photo
Κωστής Γιάννης
Επιθετικός
Σεπ 22, 2001 Αυγ 30, 2020
Οκτ 22, 2003 Αυγ 30, 2020
Αυγ 20, 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Φεβ 12, 2004 Σεπ 10, 2020
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Ιαν 3, 1990 Σεπ 1, 2020
Μαρ 1, 2000 Σεπ 1, 2020
Νοέ 12, 1990 Σεπ 1, 2020
Σεπ 26, 1986 Σεπ 1, 2020
Ιαν 1, 1981 Αυγ 31, 2020
Αυγ 20, 2020
Οκτ 25, 1993 Αυγ 20, 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Φεβ 9, 1992 Σεπ 16, 2020
Οκτ 1, 1985 Σεπ 15, 2020
player photo
Κιπτίου Μάκης
Επιθετικός
Οκτ 4, 2000 Σεπ 1, 2020
Μαΐ 19, 1993 Αυγ 30, 2020
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Ιαν 25, 1993 Σεπ 1, 2020
Σεπ 4, 1999 Σεπ 1, 2020
Ιούν 25, 2002 Σεπ 1, 2020
player photo
Πέρου Ανδρέας
Αμυντικός
Μαΐ 23, 1995 Σεπ 1, 2020
Αυγ 12, 1999 Σεπ 1, 2020
player photo
Ηλιόπουλος Σταύρος
Τερματοφύλακας
Νοέ 3, 2003 Αυγ 20, 2020
player photo
Δαρής Γιάννης
Αμυντικός
Αυγ 7, 2001 Αυγ 20, 2020
Ιαν 12, 1983 Ιούλ 20, 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Μαρ 4, 2000 Σεπ 5, 2020
Ιούν 7, 1995 Σεπ 3, 2020
Φεβ 26, 2005 Σεπ 2, 2020
Ιούν 23, 2004 Σεπ 1, 2020
Σεπ 23, 1999 Σεπ 1, 2020
Δεκ 2, 1998 Σεπ 1, 2020
Δεκ 26, 1992 Σεπ 1, 2020
Σεπ 26, 2000 Σεπ 1, 2020
Ιαν 10, 1989 Σεπ 1, 2020
Δεκ 26, 1992 Σεπ 1, 2020
player photo
Αϊδίνης Νίκος
Τερματοφύλακας
Ιαν 9, 1990 Αυγ 20, 2020
Οκτ 30, 1995 Ιούλ 29, 2020
Αυγ 25, 2003 Ιούλ 22, 2020
player photo
Τσιόβολος Σπύρος
Τερματοφύλακας
Φεβ 24, 2002 Ιούλ 20, 2020
player photo
Κιπτίου Αλέξης
Επιθετικός
Απρ 23, 1994 Ιούλ 18, 2020
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Σεπ 12, 2020
Οκτ 20, 2002 Σεπ 1, 2020
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεκ 2, 1998 Σεπ 1, 2020
player photo
Πασχαλούδης Σιδέρης
Τερματοφύλακας
Οκτ 27, 2003 Σεπ 1, 2020
Δεκ 26, 1992 Σεπ 1, 2020
Σεπ 26, 2000 Σεπ 1, 2020
Ιαν 10, 1989 Σεπ 1, 2020
Ιούν 22, 1988 Σεπ 1, 2020
Ιούλ 24, 1996 Σεπ 1, 2020
Οκτ 2, 2001 Σεπ 1, 2020
Σεπ 9, 2002 Σεπ 1, 2020
Οκτ 20, 2002 Σεπ 1, 2020
Αυγ 7, 1995 Σεπ 1, 2020
Δεκ 26, 1992 Σεπ 1, 2020
Ιαν 30, 1996 Σεπ 1, 2020
Ιαν 9, 1990 Αυγ 20, 2020
Ιούλ 11, 1995 Αυγ 3, 2020
Ιούλ 27, 1996 Ιούλ 30, 2020
Αυγ 29, 1986 Ιούλ 29, 2020
Ιούλ 23, 2020
Αυγ 25, 2003 Ιούλ 22, 2020
Φεβ 24, 2002 Ιούλ 20, 2020
Απρ 23, 1994 Ιούλ 18, 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Νοέ 9, 1988 Αυγ 25, 2020
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Ιούν 25, 2002 Σεπ 1, 2020
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Σεπ 10, 2020
Αυγ 30, 2020
Αυγ 30, 2020
player photo
Καρμαγάλος
Αμυντικός
Αυγ 30, 2020
player photo
Ροδίτης
Αμυντικός
Αυγ 30, 2020
Αυγ 7, 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Οκτ 23, 2020
player photo
Πρέζας Γιάννης
Τερματοφύλακας
Φεβ 12, 1989 Οκτ 15, 2020
player photo
Ντίκας
Μέσος
Οκτ 4, 2020
Σεπ 2, 1999 Σεπ 15, 2020
Νοέ 30, 2003 Σεπ 3, 2020
Ιαν 23, 1998 Σεπ 1, 2020
Μαΐ 10, 1986 Σεπ 1, 2020
Μαΐ 7, 2000 Σεπ 1, 2020
Μαρ 3, 1992 Αυγ 20, 2020
Αυγ 16, 1993 Ιούλ 29, 2020
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Δεν υπάρχουν δεδομένα
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
Αφίξεις
Παίκτης Ομάδα που αποχώρησε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Σεπ 12, 2020
Σεπ 12, 2020
Αποχωρήσεις
Παίκτης Ομάδα που μεταγράφηκε Ημερομηνία γέννησης Ημερομηνία μεταγραφής Αμοιβή
Σεπ 4, 1999 Σεπ 1, 2020
Οκτ 27, 2003 Σεπ 1, 2020
Νοέ 17, 2003 Αυγ 30, 2020

P