1ος Όμιλος 2020-2021

2020-2021
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΟΙΝΕΣ
SCORERS
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ι ν ν
>
4
3
1
0
9
3
6
10
2
ι ν ν ν
>
4
3
1
0
7
3
4
10
3
η ν ν ν
>
4
3
0
1
6
2
4
9
6
η ν ν η
>
4
2
0
2
8
2
6
6
7
ι η ν
>
3
1
1
1
3
4
-1
4
8
ν η ι
>
3
1
1
1
2
3
-1
4
9
ι ν η
>
3
1
1
1
3
5
-2
4
11
ν η η η
>
4
1
0
3
5
5
0
3
12
η η ν
>
3
1
0
2
3
3
0
3
13
ι ι ι η
>
4
0
3
1
4
5
-1
3
14
η ν η
>
3
1
0
2
3
5
-2
3
15
η η η
>
3
0
0
3
2
8
-6
0
16
η η η η
>
4
0
0
4
0
8
-8
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1–0 4–0
2 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 1–1 2–1
3 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1–0 2–1
4 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ 1–0 2–0 1–0
5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ 2–1 2–0
6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5–0
7 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2–1 1–1
8 ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ 0–3 0–0
9 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2–0
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2–0
11 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 1–2 0–1
12 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2–0 0–1
13 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2–2
14 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 2–1
15 ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 1–3 0–3
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 0–3 0–2
Αγωνιστική 1
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2 0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2
0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1 0
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1
0
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
0 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
0
1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
1 1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
1
1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0 2
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0
2
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1
1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
1 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
1
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Αγωνιστική 2
18 Οκτ 2020 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
2 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
2
0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
2 1
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
2
1
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
2 1
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
2
1
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
0 1
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
0
1
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
2 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
2
0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
2 0
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
2
0
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
0 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
0
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
2 2
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
2
2
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
Αγωνιστική 3
21 Οκτ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
21 Οκτ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
21 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2 0
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2
0
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
2 1
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
2
1
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0 3
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
0
3
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 1
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2
1
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
4 0
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
4
0
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
0 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
21 Οκτ 2020 16:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
0
0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Αγωνιστική 4
25 Οκτ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
25 Οκτ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
25 Οκτ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1 3
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
25 Οκτ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1
3
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
25 Οκτ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1
0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
25 Οκτ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
25 Οκτ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
25 Οκτ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
25 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
1 2
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
1
2
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
2 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
25 Οκτ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
2
1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
25 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
25 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
Αγωνιστική 5
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Αγωνιστική 6
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
8 Νοέ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
8 Νοέ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
8 Νοέ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
8 Νοέ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
8 Νοέ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
8 Νοέ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
8 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
8 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
8 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Αγωνιστική 7
15 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
15 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
15 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
15 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
15 Νοέ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
15 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
15 Νοέ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
15 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Αγωνιστική 8
18 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
18 Νοέ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
18 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 9
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
22 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
22 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
22 Νοέ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
22 Νοέ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
22 Νοέ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
22 Νοέ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
22 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
22 Νοέ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
22 Νοέ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
Αγωνιστική 10
29 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
29 Νοέ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
29 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
29 Νοέ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
29 Νοέ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
29 Νοέ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
Αγωνιστική 11
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
6 Δεκ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
6 Δεκ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6 Δεκ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6 Δεκ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
6 Δεκ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
6 Δεκ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
6 Δεκ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
6 Δεκ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
6 Δεκ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Αγωνιστική 12
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
13 Δεκ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
13 Δεκ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
13 Δεκ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Αγωνιστική 13
20 Δεκ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
20 Δεκ 2020 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
20 Δεκ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
20 Δεκ 2020 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
20 Δεκ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
20 Δεκ 2020 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
20 Δεκ 2020 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
20 Δεκ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
20 Δεκ 2020 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
Αγωνιστική 14
23 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
23 Δεκ 2020 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
23 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
23 Δεκ 2020 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
23 Δεκ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
23 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
23 Δεκ 2020 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
Αγωνιστική 15
7 Ιαν 2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
7 Ιαν 2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
7 Ιαν 2021
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
7 Ιαν 2021
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
7 Ιαν 2021
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
7 Ιαν 2021
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
7 Ιαν 2021
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
7 Ιαν 2021
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
7 Ιαν 2021
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
7 Ιαν 2021
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
7 Ιαν 2021
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
7 Ιαν 2021
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
7 Ιαν 2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
7 Ιαν 2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
7 Ιαν 2021
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7 Ιαν 2021
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Αγωνιστική 16
10 Ιαν 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
10 Ιαν 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
10 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
10 Ιαν 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
10 Ιαν 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
10 Ιαν 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
10 Ιαν 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
10 Ιαν 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
10 Ιαν 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
Αγωνιστική 17
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
17 Ιαν 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
17 Ιαν 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
17 Ιαν 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
17 Ιαν 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
Αγωνιστική 18
24 Ιαν 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
24 Ιαν 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
24 Ιαν 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
24 Ιαν 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
24 Ιαν 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
24 Ιαν 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
24 Ιαν 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
24 Ιαν 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
24 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
24 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
24 Ιαν 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
24 Ιαν 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
24 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
24 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
24 Ιαν 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
24 Ιαν 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
Αγωνιστική 19
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
31 Ιαν 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
31 Ιαν 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
31 Ιαν 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Αγωνιστική 20
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
7 Φεβ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
7 Φεβ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
7 Φεβ 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7 Φεβ 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7 Φεβ 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7 Φεβ 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
7 Φεβ 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
7 Φεβ 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
7 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Αγωνιστική 21
14 Φεβ 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
14 Φεβ 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
14 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
14 Φεβ 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
14 Φεβ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
14 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
14 Φεβ 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
14 Φεβ 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
Αγωνιστική 22
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
21 Φεβ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
21 Φεβ 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
21 Φεβ 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
21 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 23
28 Φεβ 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Φεβ 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Φεβ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Φεβ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Φεβ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
28 Φεβ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
28 Φεβ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
28 Φεβ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
28 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
28 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
28 Φεβ 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
28 Φεβ 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
28 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
28 Φεβ 2021 15:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
28 Φεβ 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
28 Φεβ 2021 15:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
Αγωνιστική 24
7 Μαρ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
7 Μαρ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
7 Μαρ 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
7 Μαρ 2021 15:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
7 Μαρ 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
7 Μαρ 2021 15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
Αγωνιστική 25
14 Μαρ 2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
14 Μαρ 2021
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
14 Μαρ 2021
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
14 Μαρ 2021
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
14 Μαρ 2021
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
14 Μαρ 2021
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
14 Μαρ 2021
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
14 Μαρ 2021
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
14 Μαρ 2021
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
14 Μαρ 2021
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
14 Μαρ 2021
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
14 Μαρ 2021
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
14 Μαρ 2021
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
14 Μαρ 2021
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
14 Μαρ 2021
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
14 Μαρ 2021
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
Αγωνιστική 26
21 Μαρ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
-
-
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
21 Μαρ 2021 15:00
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
21 Μαρ 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
- -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
21 Μαρ 2021 15:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
Αγωνιστική 27
28 Μαρ 2021 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
- -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
28 Μαρ 2021 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
-
-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
28 Μαρ 2021 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
28 Μαρ 2021 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
28 Μαρ 2021 16:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
28 Μαρ 2021 16:00
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
-
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
28 Μαρ 2021 16:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
- -
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
28 Μαρ 2021 16:00
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-
-
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
28 Μαρ 2021 16:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Μαρ 2021 16:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
-
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Μαρ 2021 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
- -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Μαρ 2021 16:00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
-
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28 Μαρ 2021 16:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
28 Μαρ 2021 16:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
-
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
28 Μαρ 2021 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- -
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
28 Μαρ 2021 16:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
Αγωνιστική 28
4 Απρ 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
4 Απρ 2021 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ
-
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
4 Απρ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
- -
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
4 Απρ 2021 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
-
-
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
4 Απρ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
- -
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
4 Απρ 2021 15:00
ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ
-
-
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
4 Απρ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
- -
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
4 Απρ 2021 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
-
-
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ