2ος Όμιλος

2019-2020
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΟΙΝΕΣ
SCORERS
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ι η ν ν ν
>
25
19
4
2
59
10
49
61
2
ι η ι ν ν
>
26
14
7
5
37
17
20
49
3
ι η ν ι ν
>
26
13
9
4
34
8
26
48
4
ι ν ν ν ν
>
25
14
4
7
44
26
18
46
5
ι ν ν ν ι
>
26
12
9
5
38
15
23
45
6
η ν ν η η
>
25
13
4
8
40
21
19
43
7
ι ν η ι ν
>
27
11
9
7
28
20
8
42
8
ν ν ν η ν
>
25
13
3
9
37
28
9
42
9
ν ν ν ν ι
>
25
11
7
7
34
20
14
40
10
ι ι η ν ν
>
26
11
6
9
32
19
13
39
11
η η ν η ν
>
25
10
8
7
36
19
17
38
12
ν ι η ι η
>
25
8
5
12
27
41
-14
29
13
η η η η ν
>
26
5
1
20
18
58
-40
16
14
η η η η η
28
2
0
26
7
85
-78
6
15
η η η η η
28
0
0
28
0
84
-84
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΑΛΜΩΠΟΣ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΣΕΙΡΗΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
1 ΑΛΜΩΠΟΣ 2–0 2–1 3–0 1–0 4–0 0–0 2–0 2–1 2–0 7–0 1–0 3–0 3–0
2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1–0 1–0 1–0 1–2 1–0 1–0 2–0 1–0 0–0 3–0 5–1 3–0 3–0
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0–0 0–0 1–0 0–1 2–0 2–0 0–0 0–0 1–1 2–1 5–0 3–0 3–0
4 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3–2 3–0 0–3 1–0 0–1 3–2 0–2 1–1 1–0 1–0 1–0 5–0 3–0
5 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 1–1 1–1 0–1 4–0 3–1 2–0 1–0 1–1 0–0 1–0 2–0 3–0 3–0
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1–2 1–1 0–0 2–4 1–0 1–0 2–0 2–1 1–0 3–0 4–0 3–0
7 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0–0 0–0 1–1 0–0 0–4 2–1 0–0 1–0 0–1 2–1 2–1 3–0 3–0
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 0–4 1–0 1–0 1–1 3–1 1–0 2–1 3–3 5–0 3–0 3–0 3–0
9 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1–2 0–2 3–1 2–2 1–0 1–1 0–0 1–0 0–1 3–0 3–0 3–0
10 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ 0–1 1–1 0–0 1–3 1–0 2–1 0–0 0–1 3–0 0–1 2–0 1–0 3–0 3–0
11 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ 1–1 1–1 2–2 0–0 0–0 4–0 1–2 2–0 0–2 3–0 3–0 3–0
12 ΦΛΩΡΙΝΑ 1–4 3–3 0–0 0–0 0–0 1–1 1–2 1–3 0–1 3–2 2–0 1–0 3–0
13 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 0–4 1–0 0–1 0–7 0–3 0–5 0–3 0–1 0–0 1–4 0–2 3–0 3–0
14 ΣΕΙΡΗΝΑ 0–5 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 1–5 0–3 0–3 0–5 3–0
15 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3
Αγωνιστική 30
Stadio Proastio 21 Σεπ 2019 16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
- -
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
21 Σεπ 2019 16:30
Stadio Proastio
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
-
-
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Αγωνιστική 1
22 Σεπ 2019 16:30
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 5
ΑΛΜΩΠΟΣ
22 Σεπ 2019 16:30
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
5
ΑΛΜΩΠΟΣ
Stadio Giannitsou 22 Σεπ 2019 16:30
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22 Σεπ 2019 16:30
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22 Σεπ 2019 16:30
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 2
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22 Σεπ 2019 16:30
ΦΛΩΡΙΝΑ
1
2
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Dimotiko Gipedo Agkathia 22 Σεπ 2019 16:30
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0 1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
22 Σεπ 2019 16:30
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0
1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
22 Σεπ 2019 16:30
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1 0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
22 Σεπ 2019 16:30
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1
0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
22 Σεπ 2019 16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
22 Σεπ 2019 16:30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Dimotiko Stadio Arideas 22 Σεπ 2019 16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
22 Σεπ 2019 16:30
Dimotiko Stadio Arideas
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Αγωνιστική 2
Dimotiko Stadio Arideas 29 Σεπ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
2 0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
29 Σεπ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
2
0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 29 Σεπ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0 0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
29 Σεπ 2019 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0
0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 29 Σεπ 2019 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0 4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
29 Σεπ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0
4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 29 Σεπ 2019 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
29 Σεπ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Gipedo Evosmou 29 Σεπ 2019 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
29 Σεπ 2019 16:00
Gipedo Evosmou
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Gipedo Evosmou 29 Σεπ 2019 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
29 Σεπ 2019 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
29 Σεπ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
5 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
29 Σεπ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
5
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Αγωνιστική 3
6 Οκτ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
6 Οκτ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Dimotiko Gipedo Agkathia 6 Οκτ 2019 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0 1
ΑΛΜΩΠΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0
1
ΑΛΜΩΠΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 Οκτ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3 3
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
6 Οκτ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3
3
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
Dimotiko Stadio Edessas 6 Οκτ 2019 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1 1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1
1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0
0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Αγωνιστική 4
9 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
9 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Stadio Giannitsou 9 Οκτ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
9 Οκτ 2019 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
9 Οκτ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
9 Οκτ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1
0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Dimotiko Stadio Arideas 9 Οκτ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
1 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
9 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
1
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 9 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
9 Οκτ 2019 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 9 Οκτ 2019 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0 0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
9 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0
0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 9 Οκτ 2019 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
2 2
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
9 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
2
2
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 5
13 Οκτ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
1 5
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
1
5
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
1 0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
13 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
1
0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
13 Οκτ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
0 4
ΑΛΜΩΠΟΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
0
4
ΑΛΜΩΠΟΣ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 13 Οκτ 2019 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0 1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
13 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0
1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
13 Οκτ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3 0
ΦΛΩΡΙΝΑ
13 Οκτ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3
0
ΦΛΩΡΙΝΑ
Dimotiko Stadio Edessas 13 Οκτ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
13 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Dimotiko Stadio Edessas 13 Οκτ 2019 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
0 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
0
1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Αγωνιστική 6
20 Οκτ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
4 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
20 Οκτ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
4
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
20 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
20 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
20 Οκτ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
0 2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
20 Οκτ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
0
2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 20 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20 Οκτ 2019 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Dimotiko Gipedo Agkathia 20 Οκτ 2019 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
20 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Stadio Giannitsou 20 Οκτ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
2 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
20 Οκτ 2019 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
2
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Dimotiko Stadio Arideas 20 Οκτ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
1 0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
20 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
1
0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 7
27 Οκτ 2019 15:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 5
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
27 Οκτ 2019 15:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
5
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
27 Οκτ 2019 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2 1
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
27 Οκτ 2019 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2
1
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Dimotiko Stadio Edessas 27 Οκτ 2019 15:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1 1
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
27 Οκτ 2019 15:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1
1
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Dimotiko Stadio Tríkalon 27 Οκτ 2019 15:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0 0
ΑΛΜΩΠΟΣ
27 Οκτ 2019 15:00
Dimotiko Stadio Tríkalon
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0
0
ΑΛΜΩΠΟΣ
Gipedo Evosmou 27 Οκτ 2019 15:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
27 Οκτ 2019 15:00
Gipedo Evosmou
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Gipedo Evosmou 27 Οκτ 2019 15:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0 1
ΦΛΩΡΙΝΑ
27 Οκτ 2019 15:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0
1
ΦΛΩΡΙΝΑ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 27 Οκτ 2019 15:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
1 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
27 Οκτ 2019 15:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
1
1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Αγωνιστική 8
30 Οκτ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΣΕΙΡΗΝΑ
30 Οκτ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΣΕΙΡΗΝΑ
30 Οκτ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2 1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
30 Οκτ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2
1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
30 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
3 2
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
30 Οκτ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
3
2
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
30 Οκτ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
0 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30 Οκτ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
0
3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
30 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Dimotiko Gipedo Agkathia 30 Οκτ 2019 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1 0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
30 Οκτ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1
0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Stadio Giannitsou 30 Οκτ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
30 Οκτ 2019 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Αγωνιστική 9
Dimotiko Stadio Edessas 3 Νοέ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Dimotiko Stadio Edessas 3 Νοέ 2019 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
3 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 3 Νοέ 2019 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1 0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1
0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Dimotiko Stadio Arideas 3 Νοέ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
3 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
3
0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 3 Νοέ 2019 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
3 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 3 Νοέ 2019 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
0 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
0
0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 3 Νοέ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 1
ΦΛΩΡΙΝΑ
3 Νοέ 2019 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2
1
ΦΛΩΡΙΝΑ
Αγωνιστική 10
10 Νοέ 2019 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
10 Νοέ 2019 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
10 Νοέ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
10 Νοέ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
10 Νοέ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
0 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
10 Νοέ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
0
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Stadio Giannitsou 10 Νοέ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10 Νοέ 2019 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10 Νοέ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1 1
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
10 Νοέ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1
1
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
10 Νοέ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
10 Νοέ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
10 Νοέ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 4
ΑΛΜΩΠΟΣ
10 Νοέ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1
4
ΑΛΜΩΠΟΣ
Αγωνιστική 11
Dimotiko Stadio Tríkalon 16 Νοέ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
16 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Tríkalon
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Dimotiko Stadio Tríkalon 16 Νοέ 2019 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
16 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Tríkalon
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Dimotiko Stadio Arideas 16 Νοέ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
4 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
16 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
4
0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Stadio Giannitsou 16 Νοέ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3 0
ΦΛΩΡΙΝΑ
16 Νοέ 2019 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3
0
ΦΛΩΡΙΝΑ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 16 Νοέ 2019 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
1 2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
1
2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 Νοέ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
16 Νοέ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
16 Νοέ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1 1
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
16 Νοέ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1
1
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αγωνιστική 12
Gipedo Evosmou 24 Νοέ 2019 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
24 Νοέ 2019 16:00
Gipedo Evosmou
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Gipedo Evosmou 24 Νοέ 2019 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
24 Νοέ 2019 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0
2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
24 Νοέ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 7
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
24 Νοέ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
7
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Dimotiko Gipedo Agkathia 24 Νοέ 2019 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
2 0
ΦΛΩΡΙΝΑ
24 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
2
0
ΦΛΩΡΙΝΑ
Dimotiko Stadio Edessas 24 Νοέ 2019 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24 Νοέ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΑΛΜΩΠΟΣ
24 Νοέ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΑΛΜΩΠΟΣ
24 Νοέ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1 1
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
24 Νοέ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1
1
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 13
Dimotiko Stadio Arideas 27 Νοέ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
27 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Dimotiko Stadio Arideas 27 Νοέ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
2 1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
27 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
2
1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Dimotiko Gipedo Agkathia 27 Νοέ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
27 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Dimotiko Gipedo Agkathia 27 Νοέ 2019 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
2 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
27 Νοέ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
2
1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 27 Νοέ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
27 Νοέ 2019 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1
1
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
27 Νοέ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3 2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
27 Νοέ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3
2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
27 Νοέ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
2 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
27 Νοέ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
2
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Αγωνιστική 14
Dimotiko Stadio Edessas 1 Δεκ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
1 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Dimotiko Stadio Edessas 1 Δεκ 2019 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
4 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
4
0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1 Δεκ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
5 0
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 Δεκ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
5
0
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 Δεκ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 5
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1 Δεκ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
5
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 1 Δεκ 2019 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
1 1
ΑΛΜΩΠΟΣ
1 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
1
1
ΑΛΜΩΠΟΣ
Gipedo Evosmou 1 Δεκ 2019 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 2
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 Δεκ 2019 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1
2
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Dimotiko Stadio Arideas 1 Δεκ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αγωνιστική 15
Dimotiko Stadio Arideas 8 Δεκ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
2 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
2
1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Stadio Giannitsou 8 Δεκ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
0 0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
8 Δεκ 2019 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
0
0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
Dimotiko Gipedo Agkathia 8 Δεκ 2019 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3 0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3
0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8 Δεκ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
8 Δεκ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
8 Δεκ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
0 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 Δεκ 2019 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
0
1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 Δεκ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0 0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
8 Δεκ 2019 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0
0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
8 Δεκ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
8 Δεκ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Αγωνιστική 16
Dimotiko Stadio Tríkalon 15 Δεκ 2019 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
15 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Tríkalon
ΑΛΜΩΠΟΣ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Dimotiko Stadio Tríkalon 15 Δεκ 2019 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 1
ΦΛΩΡΙΝΑ
15 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Tríkalon
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
1
ΦΛΩΡΙΝΑ
Dimotiko Stadio Edessas 15 Δεκ 2019 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
15 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3
1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 15 Δεκ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
15 Δεκ 2019 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 15 Δεκ 2019 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0 0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
15 Δεκ 2019 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0
0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 15 Δεκ 2019 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
2 0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
15 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
2
0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Gipedo Evosmou 15 Δεκ 2019 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
15 Δεκ 2019 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Αγωνιστική 17
Dimotiko Gipedo Agkathia 18 Δεκ 2019 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
18 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Dimotiko Gipedo Agkathia 18 Δεκ 2019 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18 Δεκ 2019 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18 Δεκ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 2
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
18 Δεκ 2019 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
2
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
18 Δεκ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1 0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
18 Δεκ 2019 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1
0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Stadio Giannitsou 18 Δεκ 2019 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 0
ΑΛΜΩΠΟΣ
18 Δεκ 2019 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
0
ΑΛΜΩΠΟΣ
18 Δεκ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18 Δεκ 2019 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18 Δεκ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
18 Δεκ 2019 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 18
Dimotiko Stadio Arideas 5 Ιαν 2020 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
5 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Dimotiko Stadio Arideas 5 Ιαν 2020 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
2 0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
5 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
2
0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Gipedo Evosmou 5 Ιαν 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
5 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Gipedo Evosmou 5 Ιαν 2020 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 2
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
5 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2
2
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
5 Ιαν 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1 0
ΦΛΩΡΙΝΑ
5 Ιαν 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1
0
ΦΛΩΡΙΝΑ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 5 Ιαν 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
5 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 5 Ιαν 2020 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
4 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
5 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
4
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Αγωνιστική 19
12 Ιαν 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΦΛΩΡΙΝΑ
12 Ιαν 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΦΛΩΡΙΝΑ
12 Ιαν 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2 4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
12 Ιαν 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2
4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
12 Ιαν 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12 Ιαν 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Dimotiko Stadio Edessas 12 Ιαν 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1 0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
12 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1
0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
Dimotiko Gipedo Agkathia 12 Ιαν 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1 1
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
12 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1
1
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
12 Ιαν 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 4
ΑΛΜΩΠΟΣ
12 Ιαν 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
4
ΑΛΜΩΠΟΣ
Gipedo Evosmou 12 Ιαν 2020 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
12 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1
1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Αγωνιστική 20
Stadio Giannitsou 19 Ιαν 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
19 Ιαν 2020 16:00
Stadio Giannitsou
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Stadio Giannitsou 19 Ιαν 2020 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
5 1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
19 Ιαν 2020 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
5
1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Dimotiko Stadio Arideas 19 Ιαν 2020 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
2 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
19 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
2
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 19 Ιαν 2020 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
0 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
19 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
0
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
19 Ιαν 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
19 Ιαν 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1
1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 19 Ιαν 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
19 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 19 Ιαν 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
19 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1
0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 21
26 Ιαν 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
26 Ιαν 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Gipedo Evosmou 26 Ιαν 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΦΛΩΡΙΝΑ
26 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΦΛΩΡΙΝΑ
Gipedo Evosmou 26 Ιαν 2020 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
26 Ιαν 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3
1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 26 Ιαν 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
26 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1
1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
26 Ιαν 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
1 4
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
26 Ιαν 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
1
4
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
26 Ιαν 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1 0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
26 Ιαν 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
1
0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Dimotiko Stadio Edessas 26 Ιαν 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1 1
ΑΛΜΩΠΟΣ
26 Ιαν 2020 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1
1
ΑΛΜΩΠΟΣ
Αγωνιστική 22
2 Φεβ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1 0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
2 Φεβ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1
0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
Dimotiko Gipedo Agkathia 2 Φεβ 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
2 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Dimotiko Gipedo Agkathia 2 Φεβ 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0 1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
2 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0
1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Stadio Giannitsou 2 Φεβ 2020 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 2
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
2 Φεβ 2020 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
2
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Dimotiko Stadio Arideas 2 Φεβ 2020 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
0 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
0
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 Φεβ 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 Φεβ 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 Φεβ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 Φεβ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
1
3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Αγωνιστική 23
Gipedo Evosmou 9 Φεβ 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
9 Φεβ 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΣΕΙΡΗΝΑ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Gipedo Evosmou 9 Φεβ 2020 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
9 Φεβ 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1
0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 9 Φεβ 2020 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
0 2
ΦΛΩΡΙΝΑ
9 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
0
2
ΦΛΩΡΙΝΑ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 9 Φεβ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
9 Φεβ 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0
0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
9 Φεβ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
9 Φεβ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Dimotiko Stadio Edessas 9 Φεβ 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
0 0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
9 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
0
0
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 9 Φεβ 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0 0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
9 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0
0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 24
15 Φεβ 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1 0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
15 Φεβ 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1
0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
16 Φεβ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
16 Φεβ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
16 Φεβ 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0 3
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
16 Φεβ 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
0
3
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Dimotiko Gipedo Agkathia 16 Φεβ 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
0
0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16 Φεβ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3 2
ΑΛΜΩΠΟΣ
16 Φεβ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3
2
ΑΛΜΩΠΟΣ
16 Φεβ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 Φεβ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 Φεβ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16 Φεβ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Αγωνιστική 25
23 Φεβ 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23 Φεβ 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 23 Φεβ 2020 16:00
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
23 Φεβ 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 23 Φεβ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
23 Φεβ 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0
1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
23 Φεβ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3 0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
23 Φεβ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3
0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Dimotiko Stadio Edessas 23 Φεβ 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
23 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Stadio Edessas
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
1
0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 23 Φεβ 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
23 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2
1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Dimotiko Stadio Arideas 23 Φεβ 2020 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
7 0
ΦΛΩΡΙΝΑ
23 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Stadio Arideas
ΑΛΜΩΠΟΣ
7
0
ΦΛΩΡΙΝΑ
Αγωνιστική 26
29 Φεβ 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
29 Φεβ 2020 16:00
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
29 Φεβ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
29 Φεβ 2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
3
1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
29 Φεβ 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1 2
ΑΛΜΩΠΟΣ
29 Φεβ 2020 16:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
1
2
ΑΛΜΩΠΟΣ
29 Φεβ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
3 3
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
29 Φεβ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
3
3
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Gipedo Evosmou 29 Φεβ 2020 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
29 Φεβ 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1
0
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
Dimotiko Gipedo Agkathia 29 Φεβ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
29 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Dimotiko Gipedo Agkathia 29 Φεβ 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1 3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
29 Φεβ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Agkathia
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
1
3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Αγωνιστική 27
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 8 Μαρ 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
8 Μαρ 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou 8 Μαρ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0 0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8 Μαρ 2020 16:00
Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
0
0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8 Μαρ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
8 Μαρ 2020 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
1
0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
8 Μαρ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0 1
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
8 Μαρ 2020 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ
0
1
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 8 Μαρ 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0 0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
8 Μαρ 2020 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0
0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Stadio Giannitsou 8 Μαρ 2020 16:00
ΑΛΜΩΠΟΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
8 Μαρ 2020 16:00
Stadio Giannitsou
ΑΛΜΩΠΟΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Stadio Giannitsou 8 Μαρ 2020 16:00
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
8 Μαρ 2020 16:00
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Αγωνιστική 28
Gipedo Evosmou 15 Μαρ 2020
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
- -
ΑΛΜΩΠΟΣ
15 Μαρ 2020
Gipedo Evosmou
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
-
-
ΑΛΜΩΠΟΣ
15 Μαρ 2020
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
- -
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
15 Μαρ 2020
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
-
-
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia 15 Μαρ 2020
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
- -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15 Μαρ 2020
Dimotiko Stadio Nea Kallikratia
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
-
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15 Μαρ 2020
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
- -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
15 Μαρ 2020
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
-
-
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
15 Μαρ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
15 Μαρ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Gipedo Evosmou 15 Μαρ 2020 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 0
ΣΕΙΡΗΝΑ
15 Μαρ 2020 16:00
Gipedo Evosmou
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3
0
ΣΕΙΡΗΝΑ
Αγωνιστική 29
22 Μαρ 2020
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
- -
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
22 Μαρ 2020
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
-
-
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
22 Μαρ 2020
ΦΛΩΡΙΝΑ
- -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
22 Μαρ 2020
ΦΛΩΡΙΝΑ
-
-
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
22 Μαρ 2020
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
- -
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
22 Μαρ 2020
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
-
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
22 Μαρ 2020
ΑΛΜΩΠΟΣ
- -
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
22 Μαρ 2020
ΑΛΜΩΠΟΣ
-
-
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
22 Μαρ 2020
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
- -
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
22 Μαρ 2020
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Αγωνιστική 28
22 Μαρ 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
- -
ΦΛΩΡΙΝΑ
22 Μαρ 2020 16:00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
-
-
ΦΛΩΡΙΝΑ
Αγωνιστική 29
22 Μαρ 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22 Μαρ 2020 16:00
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22 Μαρ 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
22 Μαρ 2020 16:00
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
3
0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Αγωνιστική 30
29 Μαρ 2020
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
- -
ΑΛΜΩΠΟΣ
29 Μαρ 2020
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
-
-
ΑΛΜΩΠΟΣ
29 Μαρ 2020
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
- -
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
29 Μαρ 2020
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
-
-
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
29 Μαρ 2020
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
- -
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
29 Μαρ 2020
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
-
-
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
29 Μαρ 2020
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
- -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
29 Μαρ 2020
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
-
-
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
29 Μαρ 2020
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
- -
ΦΛΩΡΙΝΑ
29 Μαρ 2020
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
-
-
ΦΛΩΡΙΝΑ
29 Μαρ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0 3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
29 Μαρ 2020 16:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
0
3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
Παίκτης Σύλλογος Θέση
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Αγωνιστική 1
22 Σεπ 2019 16:30
ΣΕΙΡΗΝΑ
0 5
ΑΛΜΩΠΟΣ
22 Σεπ 2019 16:30
ΣΕΙΡΗΝΑ
0
5
ΑΛΜΩΠΟΣ
Stadio Giannitsou 22 Σεπ 2019 16:30
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22 Σεπ 2019 16:30
Stadio Giannitsou
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1
0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22 Σεπ 2019 16:30
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 2
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22 Σεπ 2019 16:30
ΦΛΩΡΙΝΑ
1
2
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Dimotiko Gipedo Agkathia 22 Σεπ 2019 16:30