CHAMPIONS LEAGUE U19

2019-2020
1ος ΓΥΡΟΣ
2ος ΓΥΡΟΣ
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
PLAY-OFF
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΤΩΝ
Elbasan Arena 2 Οκτ 2019 14:30
1 2
2 Οκτ 2019 14:30
Elbasan Arena
1
2
2 Οκτ 2019 15:00
0 2
2 Οκτ 2019 15:00
0
2
2 Οκτ 2019 16:00
8 0
2 Οκτ 2019 16:00
8
0
2 Οκτ 2019 16:00
4 2
2 Οκτ 2019 16:00
4
2
Makareio Stadio 2 Οκτ 2019 16:00
1 1
2 Οκτ 2019 16:00
Makareio Stadio
1
1
2 Οκτ 2019 17:00
0 0
2 Οκτ 2019 17:00
0
0
2 Οκτ 2019 17:00
2 1
2 Οκτ 2019 17:00
2
1
Hidegkuti Nándor Stadion 2 Οκτ 2019 18:00
1 1
2 Οκτ 2019 18:00
Hidegkuti Nándor Stadion
1
1
2 Οκτ 2019 18:00
4 0
2 Οκτ 2019 18:00
4
0
Národný Futbalový Štadión 2 Οκτ 2019 18:00
1 0
2 Οκτ 2019 18:00
Národný Futbalový Štadión
1
0
2 Οκτ 2019 18:30
1 2
2 Οκτ 2019 18:30
1
2
2 Οκτ 2019 18:30
3 1
2 Οκτ 2019 18:30
3
1
2 Οκτ 2019 20:30
1 1
PAOK U19
2 Οκτ 2019 20:30
1
1
PAOK U19
3 Οκτ 2019 14:00
3 3
3 Οκτ 2019 14:00
3
3
Astana Arena 5 Οκτ 2019 11:00
1 0
5 Οκτ 2019 11:00
Astana Arena
1
0
9 Οκτ 2019 17:00
1 0
9 Οκτ 2019 17:00
1
0
22 Οκτ 2019 18:00
2 0
22 Οκτ 2019 18:00
2
0
22 Οκτ 2019 20:00
7 2
22 Οκτ 2019 20:00
7
2
23 Οκτ 2019 14:30
2 2
23 Οκτ 2019 14:30
2
2
Stadion Bijeli Brijeg 23 Οκτ 2019 14:30
2 0
23 Οκτ 2019 14:30
Stadion Bijeli Brijeg
2
0
23 Οκτ 2019 16:00
1 4
23 Οκτ 2019 16:00
1
4
23 Οκτ 2019 16:30
1 12
23 Οκτ 2019 16:30
1
12
23 Οκτ 2019 17:00
1 0
23 Οκτ 2019 17:00
1
0
23 Οκτ 2019 17:00
0 3
23 Οκτ 2019 17:00
0
3
23 Οκτ 2019 17:00
0 0
23 Οκτ 2019 17:00
0
0
23 Οκτ 2019 17:00
1 0
23 Οκτ 2019 17:00
1
0
Stadio Toumbas 23 Οκτ 2019 17:00
PAOK U19
1 0
23 Οκτ 2019 17:00
Stadio Toumbas
PAOK U19
1
0
HaMoshava Stadium 23 Οκτ 2019 18:00
4 0
23 Οκτ 2019 18:00
HaMoshava Stadium
4
0
MCH Arena 23 Οκτ 2019 18:30
1 0
23 Οκτ 2019 18:30
MCH Arena
1
0
23 Οκτ 2019 20:00
2 2
23 Οκτ 2019 20:00
2
2
24 Οκτ 2019 12:00
0 1
24 Οκτ 2019 12:00
0
1
Bolt Arena 24 Οκτ 2019 17:30
1 1
24 Οκτ 2019 17:30
Bolt Arena
1
1
MCH Arena 4 Νοέ 2019 15:00
3 1
4 Νοέ 2019 15:00
MCH Arena
3
1
6 Νοέ 2019 17:00
3 0
PAOK U19
6 Νοέ 2019 17:00
3
0
PAOK U19
6 Νοέ 2019 17:00
2 2
6 Νοέ 2019 17:00
2
2
6 Νοέ 2019 18:00
5 0
6 Νοέ 2019 18:00
5
0
6 Νοέ 2019 18:00
2 0
6 Νοέ 2019 18:00
2
0
6 Νοέ 2019 19:00
2 0
6 Νοέ 2019 19:00
2
0
6 Νοέ 2019 21:00
2 0
6 Νοέ 2019 21:00
2
0
6 Νοέ 2019 21:00
1 2
6 Νοέ 2019 21:00
1
2
Stadion Bijeli Brijeg 26 Νοέ 2019 14:30
0 0
26 Νοέ 2019 14:30
Stadion Bijeli Brijeg
0
0
Stadio Toumbas 27 Νοέ 2019 17:00
PAOK U19
2 2
27 Νοέ 2019 17:00
Stadio Toumbas
PAOK U19
2
2
Makareio Stadio 27 Νοέ 2019 17:00
0 4
27 Νοέ 2019 17:00
Makareio Stadio
0
4
27 Νοέ 2019 18:00
0 3
27 Νοέ 2019 18:00
0
3
27 Νοέ 2019 18:00
1 2
27 Νοέ 2019 18:00
1
2
27 Νοέ 2019 19:00
3 1
27 Νοέ 2019 19:00
3
1
27 Νοέ 2019 21:00
4 1
27 Νοέ 2019 21:00
4
1
HaMoshava Stadium 4 Δεκ 2019 15:00
0 1
4 Δεκ 2019 15:00
HaMoshava Stadium
0
1
GROUP A
Αγωνιστική 1
18 Σεπ 2019 15:00
3 2
18 Σεπ 2019 15:00
3
2
18 Σεπ 2019 16:00
1 2
18 Σεπ 2019 16:00
1
2
Αγωνιστική 2
1 Οκτ 2019 14:00
3 0
1 Οκτ 2019 14:00
3
0
1 Οκτ 2019 14:00
1 5
1 Οκτ 2019 14:00
1
5
Αγωνιστική 3
22 Οκτ 2019 14:00
0 1
22 Οκτ 2019 14:00
0
1
22 Οκτ 2019 16:00
2 0
22 Οκτ 2019 16:00
2
0
Αγωνιστική 4
6 Νοέ 2019 16:00
0 4
6 Νοέ 2019 16:00
0
4
6 Νοέ 2019 17:00
2 4
6 Νοέ 2019 17:00
2
4
Αγωνιστική 5
26 Νοέ 2019 14:00
2 1
26 Νοέ 2019 14:00
2
1
26 Νοέ 2019 17:00
6 3
26 Νοέ 2019 17:00
6
3
Αγωνιστική 6
11 Δεκ 2019 15:00
2 2
11 Δεκ 2019 15:00
2
2
11 Δεκ 2019 16:00
1 0
11 Δεκ 2019 16:00
1
0
GROUP B
Αγωνιστική 1
18 Σεπ 2019 14:00
Olympiakos Piraeus U19
1 1
18 Σεπ 2019 14:00
Olympiakos Piraeus U19
1
1
18 Σεπ 2019 16:00
0 0
18 Σεπ 2019 16:00
0
0
Αγωνιστική 2
1 Οκτ 2019 16:00
1 4
1 Οκτ 2019 16:00
1
4
1 Οκτ 2019 16:00
2 1
Olympiakos Piraeus U19
1 Οκτ 2019 16:00
2
1
Olympiakos Piraeus U19
Αγωνιστική 3
22 Οκτ 2019 16:00
9 2
22 Οκτ 2019 16:00
9
2
22 Οκτ 2019 16:00
Olympiakos Piraeus U19
0 4
22 Οκτ 2019 16:00
Olympiakos Piraeus U19
0
4
Αγωνιστική 4
6 Νοέ 2019 15:00
6 0
Olympiakos Piraeus U19
6 Νοέ 2019 15:00
6
0
Olympiakos Piraeus U19
6 Νοέ 2019 17:00
2 0
6 Νοέ 2019 17:00
2
0
Αγωνιστική 5
26 Νοέ 2019 16:00
1 0
Olympiakos Piraeus U19
26 Νοέ 2019 16:00
1
0
Olympiakos Piraeus U19
26 Νοέ 2019 17:00
1 1
26 Νοέ 2019 17:00
1
1
Αγωνιστική 6
11 Δεκ 2019 17:00
3 0
11 Δεκ 2019 17:00
3
0
11 Δεκ 2019 17:00
Olympiakos Piraeus U19
0 1
11 Δεκ 2019 17:00
Olympiakos Piraeus U19
0
1
GROUP C
Αγωνιστική 1
18 Σεπ 2019 12:00
1 3
18 Σεπ 2019 12:00
1
3
18 Σεπ 2019 15:00
1 0
18 Σεπ 2019 15:00
1
0
Αγωνιστική 2
1 Οκτ 2019 13:00
2 2
1 Οκτ 2019 13:00
2
2
1 Οκτ 2019 16:00
2 2
1 Οκτ 2019 16:00
2
2
Αγωνιστική 3
22 Οκτ 2019 12:00
1 1
22 Οκτ 2019 12:00
1
1
22 Οκτ 2019 16:00
1 3
22 Οκτ 2019 16:00
1
3
Αγωνιστική 4
6 Νοέ 2019 15:00
1 0
6 Νοέ 2019 15:00
1
0
6 Νοέ 2019 15:00
1 0
6 Νοέ 2019 15:00
1
0
Αγωνιστική 5
26 Νοέ 2019 14:00
2 0
26 Νοέ 2019 14:00
2
0
26 Νοέ 2019 17:00
5 0
26 Νοέ 2019 17:00
5
0
Αγωνιστική 6
11 Δεκ 2019 12:00
1 2
11 Δεκ 2019 12:00
1
2
11 Δεκ 2019 14:00
1 0
11 Δεκ 2019 14:00
1
0
GROUP D
Αγωνιστική 1
18 Σεπ 2019 14:00
0 4
18 Σεπ 2019 14:00
0
4
18 Σεπ 2019 14:00
2 2
18 Σεπ 2019 14:00
2
2
Αγωνιστική 2
1 Οκτ 2019 13:30
2 3
1 Οκτ 2019 13:30
2
3
1 Οκτ 2019 14:00
4 1
1 Οκτ 2019 14:00
4
1
Αγωνιστική 3
22 Οκτ 2019 14:00
2 0
22 Οκτ 2019 14:00
2
0
22 Οκτ 2019 14:00
1 2
22 Οκτ 2019 14:00
1
2
Αγωνιστική 4
6 Νοέ 2019 14:00
0 1
6 Νοέ 2019 14:00
0
1
6 Νοέ 2019 15:00
0 2
6 Νοέ 2019 15:00
0
2
Αγωνιστική 5
26 Νοέ 2019 13:00
1 3
26 Νοέ 2019 13:00
1
3
26 Νοέ 2019 15:00
2 1
26 Νοέ 2019 15:00
2
1
Αγωνιστική 6
11 Δεκ 2019 15:00
0 5
11 Δεκ 2019 15:00
0
5
11 Δεκ 2019 17:00
3 0
11 Δεκ 2019 17:00
3
0
GROUP E
Αγωνιστική 1
17 Σεπ 2019 14:00
1 1
17 Σεπ 2019 14:00
1
1
17 Σεπ 2019 15:00
1 1
17 Σεπ 2019 15:00
1
1
Αγωνιστική 2
2 Οκτ 2019 13:00
3 1
2 Οκτ 2019 13:00
3
1
2 Οκτ 2019 16:00
4 2
2 Οκτ 2019 16:00
4
2
Αγωνιστική 3
23 Οκτ 2019 14:00
0 2
23 Οκτ 2019 14:00
0
2
23 Οκτ 2019 15:00
7 2
23 Οκτ 2019 15:00
7
2
Αγωνιστική 4
5 Νοέ 2019 15:00
1 5
5 Νοέ 2019 15:00
1
5
5 Νοέ 2019 16:00
0 1
5 Νοέ 2019 16:00
0
1
Αγωνιστική 5
27 Νοέ 2019 15:00
0 2
27 Νοέ 2019 15:00
0
2
27 Νοέ 2019 17:00
7 0
27 Νοέ 2019 17:00
7
0
Αγωνιστική 6
10 Δεκ 2019 14:00
0 0
10 Δεκ 2019 14:00
0
0
10 Δεκ 2019 15:00
2 3
10 Δεκ 2019 15:00
2
3
GROUP F
Αγωνιστική 1
17 Σεπ 2019 14:00
4 0
17 Σεπ 2019 14:00
4
0
17 Σεπ 2019 16:00
2 1
17 Σεπ 2019 16:00
2
1
Αγωνιστική 2
2 Οκτ 2019 14:00
1 0
2 Οκτ 2019 14:00
1
0
2 Οκτ 2019 16:00
0 3
2 Οκτ 2019 16:00
0
3
Αγωνιστική 3
23 Οκτ 2019 14:00
0 4
23 Οκτ 2019 14:00
0
4
23 Οκτ 2019 16:00
4 1
23 Οκτ 2019 16:00
4
1
Αγωνιστική 4
5 Νοέ 2019 15:00
2 3
5 Νοέ 2019 15:00
2
3
5 Νοέ 2019 15:00
2 1
5 Νοέ 2019 15:00
2
1
Αγωνιστική 5
27 Νοέ 2019 14:00
4 1
27 Νοέ 2019 14:00
4
1
27 Νοέ 2019 15:00
1 2
27 Νοέ 2019 15:00
1
2
Αγωνιστική 6
10 Δεκ 2019 17:00
2 0
10 Δεκ 2019 17:00
2
0
10 Δεκ 2019 17:00
5 1
10 Δεκ 2019 17:00
5
1
GROUP G
Αγωνιστική 1
17 Σεπ 2019 15:00
4 2
17 Σεπ 2019 15:00
4
2
17 Σεπ 2019 16:00
2 1
17 Σεπ 2019 16:00
2
1
Αγωνιστική 2
2 Οκτ 2019 13:00
1 7
2 Οκτ 2019 13:00
1
7
2 Οκτ 2019 15:00
1 3
2 Οκτ 2019 15:00
1
3
Αγωνιστική 3
23 Οκτ 2019 14:00
1 1
23 Οκτ 2019 14:00
1
1
23 Οκτ 2019 16:00
1 2
23 Οκτ 2019 16:00
1
2
Αγωνιστική 4
5 Νοέ 2019 13:00
0 2
5 Νοέ 2019 13:00
0
2
5 Νοέ 2019 17:00
2 3
5 Νοέ 2019 17:00
2
3
Αγωνιστική 5
27 Νοέ 2019 13:00
3 1
27 Νοέ 2019 13:00
3
1
27 Νοέ 2019 16:00
0 3
27 Νοέ 2019 16:00
0
3
Αγωνιστική 6
10 Δεκ 2019 16:00
1 0
10 Δεκ 2019 16:00
1
0
10 Δεκ 2019 17:00
1 0
10 Δεκ 2019 17:00
1
0
GROUP H
Αγωνιστική 1
17 Σεπ 2019 14:00
3 3
17 Σεπ 2019 14:00
3
3
17 Σεπ 2019 14:00
4 0
17 Σεπ 2019 14:00
4
0
Αγωνιστική 2
2 Οκτ 2019 14:00
3 5
2 Οκτ 2019 14:00
3
5
2 Οκτ 2019 14:00
2 0
2 Οκτ 2019 14:00
2
0
Αγωνιστική 3
23 Οκτ 2019 14:00
0 1
23 Οκτ 2019 14:00
0
1
23 Οκτ 2019 14:00
1 0
23 Οκτ 2019 14:00
1
0
Αγωνιστική 4
5 Νοέ 2019 15:00
1 2
5 Νοέ 2019 15:00
1
2
5 Νοέ 2019 17:00
1 1
5 Νοέ 2019 17:00
1
1
Αγωνιστική 5
27 Νοέ 2019 15:00
2 1
27 Νοέ 2019 15:00
2
1
27 Νοέ 2019 15:00
1 2
27 Νοέ 2019 15:00
1
2
Αγωνιστική 6
10 Δεκ 2019 15:00
1 1
10 Δεκ 2019 15:00
1
1
10 Δεκ 2019 15:00
1 1
10 Δεκ 2019 15:00
1
1
Group #A
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν η ν ι
6
4
1
1
16
10
6
13
2
η ν ν η ι
6
3
1
2
12
9
3
10
3
η η ν ν η
6
2
0
4
9
13
-4
6
4
ν η η η ν
6
2
0
4
10
15
-5
6
Group #F
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν η η ν
6
4
0
2
15
7
8
12
2
η η ν ν ν
6
4
0
2
12
9
3
12
3
ν η ν ν η
6
3
0
3
9
16
-7
9
4
η ν η η η
6
1
0
5
8
12
-4
3
Group #H
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν η ι ν ι
6
3
2
1
13
7
6
11
2
ν ν ν η ι
6
3
1
2
7
8
-1
10
3
η ν ι η ι
6
1
3
2
7
9
-2
6
4
η η η ν ι
6
1
2
3
10
13
-3
5
Group #G
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν η ν ν ν
6
5
0
1
17
6
11
15
2
ν ν η η ν
6
4
0
2
13
10
3
12
3
η ι ν η η
6
1
1
4
5
10
-5
4
4
η ι η ν η
6
1
1
4
7
16
-9
4
Group #C
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ι ν ν ν ν
6
4
1
1
10
5
5
13
2
ι ι ν η ν
6
3
2
1
6
5
1
11
3
ι η η ν η
6
2
1
3
11
8
3
7
4
ι ι η η η
6
0
2
4
5
14
-9
2
Group #B
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ι ν
6
4
2
0
18
2
16
14
2
ν η ν ι ν
6
3
2
1
8
11
-3
11
3
η ν η ν η
6
2
1
3
12
12
0
7
4
η η η η η
6
0
1
5
2
15
-13
1
Group #D
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν η ν ν ν
6
5
0
1
17
4
13
15
2
ν ν ν η ν
6
4
0
2
11
8
3
12
3
η η η ν η
6
1
1
4
6
16
-10
4
4
η ν η η η
6
1
1
4
7
13
-6
4
Group #A
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν η ν ι
6
4
1
1
16
10
6
13
2
η ν ν η ι
6
3
1
2
12
9
3
10
3
η η ν ν η
6
2
0
4
9
13
-4
6
4
ν η η η ν
6
2
0
4
10
15
-5
6
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
1(5)
1(3)
1
3
0(2)
0(4)
0(3)
0(4)
1(6)
1(7)
1(7)
1(6)
0
4
3
1
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8
1
3
1
0
3(3)
3(5)
0
3
4
1
2(5)
2(6)
4
1
0(6)
0(5)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
0
3
1
3
1
3
4
3
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
1
2
3
0
ΤΕΛΙΚΟΣ
2
3
ΤΕΛΙΚΟΣ
25 Αυγ 2020 18:00
2 3
25 Αυγ 2020 18:00
2
3
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
22 Αυγ 2020 18:00
1 2
22 Αυγ 2020 18:00
1
2
22 Αυγ 2020 15:00
3 0
22 Αυγ 2020 15:00
3
0
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
19 Αυγ 2020 18:00
0 3
19 Αυγ 2020 18:00
0
3
18 Αυγ 2020 15:00
1 3
18 Αυγ 2020 15:00
1
3
18 Αυγ 2020 18:00
1 3
18 Αυγ 2020 18:00
1
3
19 Αυγ 2020 15:00
4 3
19 Αυγ 2020 15:00
4
3
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8
16 Αυγ 2020 18:00
1 3
16 Αυγ 2020 18:00
1
3
16 Αυγ 2020 15:00
1 0
16 Αυγ 2020 15:00
1
0
10 Μαρ 2020 16:00
3 3
10 Μαρ 2020 16:00
3
3
Πέναλτι 3-5
4 Μαρ 2020 17:00
0 3
4 Μαρ 2020 17:00
0
3
4 Μαρ 2020 17:00
4 1
4 Μαρ 2020 17:00
4
1
4 Μαρ 2020 15:00
2 2
4 Μαρ 2020 15:00
2
2
Πέναλτι 5-6
3 Μαρ 2020 17:00
4 1
3 Μαρ 2020 17:00
4
1
3 Μαρ 2020 16:00
0 0
3 Μαρ 2020 16:00
0
0
Πέναλτι 6-5
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
12 Φεβ 2020 19:00
1 1
12 Φεβ 2020 19:00
1
1
Πέναλτι 5-3
12 Φεβ 2020 19:00
1 3
12 Φεβ 2020 19:00
1
3
Bolshaya Sportivnaya Arena 12 Φεβ 2020 18:00
0 0
12 Φεβ 2020 18:00
Bolshaya Sportivnaya Arena
0
0
Πέναλτι 2-4
12 Φεβ 2020 17:00
0 0
12 Φεβ 2020 17:00
0
0
Πέναλτι 3-4
12 Φεβ 2020 17:00
1 1
12 Φεβ 2020 17:00
1
1
Πέναλτι 6-7
12 Φεβ 2020 15:00
1 1
12 Φεβ 2020 15:00
1
1
Πέναλτι 7-6
12 Φεβ 2020 15:00
0 4
12 Φεβ 2020 15:00
0
4
11 Φεβ 2020 15:00
3 1
11 Φεβ 2020 15:00
3
1
Παίκτης Σύλλογος Θέση

P