ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018-2019 ΠΑΟΚ!!!

GREECE CUP

2018-2019
1η ΦΑΣΗ
2η ΦΑΣΗ
3η ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4η ΦΑΣΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 4η ΦΑΣΗ
5η ΦΑΣΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΤΩΝ
1η ΦΑΣΗ
Gipedo Kamaríou 26 Αυγ 2018 13:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
2 0
ΚΗΦΙΣΙΑ
26 Αυγ 2018 13:30
Gipedo Kamaríou
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
2
0
ΚΗΦΙΣΙΑ
Gipedo Agios Antonios 26 Αυγ 2018 14:30
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
1 0
Xirovouni
26 Αυγ 2018 14:30
Gipedo Agios Antonios
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
1
0
Xirovouni
Ethniko Stadio Chalkidas 26 Αυγ 2018 15:00
Chalkis
0 1
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
26 Αυγ 2018 15:00
Ethniko Stadio Chalkidas
Chalkis
0
1
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
Gipedo Kranidis 26 Αυγ 2018 15:30
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
7 1
Dafni Dafnona
26 Αυγ 2018 15:30
Gipedo Kranidis
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
7
1
Dafni Dafnona
Dimotiko Gipedo Paralímniou 26 Αυγ 2018 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
4 0
26 Αυγ 2018 16:00
Dimotiko Gipedo Paralímniou
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
4
0
Stadio Amyntaio 26 Αυγ 2018 16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 1
26 Αυγ 2018 16:00
Stadio Amyntaio
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2
1
Dimotiko Stadio Kilkis 26 Αυγ 2018 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
4 2
26 Αυγ 2018 16:00
Dimotiko Stadio Kilkis
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
4
2
Παράταση
Dimotiko Stadio Anthi Karagianni 26 Αυγ 2018 16:00
ΚΑΒΑΛΑ
0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
26 Αυγ 2018 16:00
Dimotiko Stadio Anthi Karagianni
ΚΑΒΑΛΑ
0
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Stadio Emilios Theofanidis 26 Αυγ 2018 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
1 1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
26 Αυγ 2018 16:00
Stadio Emilios Theofanidis
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
1
1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Πέναλτι 2-4
Stadio Platonas Gligoris 26 Αυγ 2018 16:00
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
2 1
ΣΕΛΛΑΝΑ
26 Αυγ 2018 16:00
Stadio Platonas Gligoris
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
2
1
ΣΕΛΛΑΝΑ
Dimotiko Stadio Itea 26 Αυγ 2018 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ
0 1
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
26 Αυγ 2018 16:00
Dimotiko Stadio Itea
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ
0
1
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Stadio Xanthis 26 Αυγ 2018 16:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
26 Αυγ 2018 16:00
Stadio Xanthis
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1
0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
OPAP-Dimotiko Gipedo Komotinis 26 Αυγ 2018 16:00
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
0 0
Kardia
26 Αυγ 2018 16:00
OPAP-Dimotiko Gipedo Komotinis
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
0
0
Kardia
Πέναλτι 4-5
Dimotiko Stadio Tsaritsanis G. Mitsibonas 26 Αυγ 2018 16:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
1 0
Mesolongi
26 Αυγ 2018 16:00
Dimotiko Stadio Tsaritsanis G. Mitsibonas
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
1
0
Mesolongi
Dimotiko Stadio Korinthou 26 Αυγ 2018 16:00
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
2 2
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
26 Αυγ 2018 16:00
Dimotiko Stadio Korinthou
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
2
2
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Πέναλτι 5-4
Dimotiko Athlitiko Kentro Elefsinas 26 Αυγ 2018 16:00
2 3
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
26 Αυγ 2018 16:00
Dimotiko Athlitiko Kentro Elefsinas
2
3
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Gipedo Pylíou Dodekanísou 26 Αυγ 2018 17:00
3 1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
26 Αυγ 2018 17:00
Gipedo Pylíou Dodekanísou
3
1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Dimotiko Gipedo Vrachnéikon 2 Σεπ 2018 15:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
2 2
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
2 Σεπ 2018 15:30
Dimotiko Gipedo Vrachnéikon
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
2
2
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Πέναλτι 4-5
Gipedo Kaparellíou 2 Σεπ 2018 16:00
4 0
Enosis V.-Pansamiakos
2 Σεπ 2018 16:00
Gipedo Kaparellíou
4
0
Enosis V.-Pansamiakos
2η ΦΑΣΗ
Stadio Amyntaio 5 Σεπ 2018 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
0 5
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
5 Σεπ 2018 16:00
Stadio Amyntaio
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
0
5
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Dimotiko Stadio Kilkis 5 Σεπ 2018 16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 1
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
5 Σεπ 2018 16:00
Dimotiko Stadio Kilkis
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2
1
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia 5 Σεπ 2018 16:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5 Σεπ 2018 16:00
Dimotiko Gipedo Trikala Imathia
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
9 Σεπ 2018 15:00
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
4 0
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
9 Σεπ 2018 15:00
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
4
0
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
Gipedo Pylíou Dodekanísou 12 Σεπ 2018 14:00
3 1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
12 Σεπ 2018 14:00
Gipedo Pylíou Dodekanísou
3
1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3η ΦΑΣΗ
15 Σεπ 2018 15:00
1 3
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
15 Σεπ 2018 15:00
1
3
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Stadio Diagora 15 Σεπ 2018 15:30
0 2
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
15 Σεπ 2018 15:30
Stadio Diagora
0
2
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
Gipedo Kamaríou 16 Σεπ 2018 10:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
1 0
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ
16 Σεπ 2018 10:00
Gipedo Kamaríou
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
1
0
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ
Stadio Igoumenitsas 16 Σεπ 2018 15:30
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
2 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
16 Σεπ 2018 15:30
Stadio Igoumenitsas
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
2
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
16 Σεπ 2018 15:30
Kardia
1 5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
16 Σεπ 2018 15:30
Kardia
1
5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
Dimotiko Stadio Korinthou 16 Σεπ 2018 15:30
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
0 2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
16 Σεπ 2018 15:30
Dimotiko Stadio Korinthou
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
0
2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
16 Σεπ 2018 15:30
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
1 0
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
16 Σεπ 2018 15:30
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
1
0
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
Dimotiko Stadio Serron 16 Σεπ 2018 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0 0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
16 Σεπ 2018 15:30
Dimotiko Stadio Serron
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0
0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Πέναλτι 5-4
Gipedo Kranidis 16 Σεπ 2018 15:30
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
3 7
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
16 Σεπ 2018 15:30
Gipedo Kranidis
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
3
7
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
Stadio Giannitsou 16 Σεπ 2018 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 3
ΤΡΙΚΑΛΑ
16 Σεπ 2018 15:30
Stadio Giannitsou
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2
3
ΤΡΙΚΑΛΑ
Dimotiko Stadio Preveza 16 Σεπ 2018 15:30
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
0 5
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
16 Σεπ 2018 15:30
Dimotiko Stadio Preveza
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
0
5
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
16 Σεπ 2018 15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
0 3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
16 Σεπ 2018 15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
0
3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
16 Σεπ 2018 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 Σεπ 2018 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Πέναλτι 9-10
16 Σεπ 2018 15:30
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
0 1
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
16 Σεπ 2018 15:30
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
0
1
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
Stadio Xanthis 16 Σεπ 2018 17:30
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1 1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
16 Σεπ 2018 17:30
Stadio Xanthis
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1
1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Πέναλτι 5-4
Panthessaliko Stadio 16 Σεπ 2018 17:30
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
1 0
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
16 Σεπ 2018 17:30
Panthessaliko Stadio
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
1
0
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Αγωνιστική 1
25 Σεπ 2018 20:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1 2
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
25 Σεπ 2018 20:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1
2
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Gipedo Naxos 3 Οκτ 2018 15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
0 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 Οκτ 2018 15:30
Gipedo Naxos
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
0
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αγωνιστική 2
Kaftanzoglio Stadio 31 Οκτ 2018 17:15
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
31 Οκτ 2018 17:15
Kaftanzoglio Stadio
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Stadio Zosimades 1 Νοέ 2018 19:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
5 0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
1 Νοέ 2018 19:30
Stadio Zosimades
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
5
0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
Αγωνιστική 3
Kaftanzoglio Stadio 18 Δεκ 2018 19:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
18 Δεκ 2018 19:30
Kaftanzoglio Stadio
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2
0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19 Δεκ 2018 17:15
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
0 8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
19 Δεκ 2018 17:15
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
0
8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Αγωνιστική 1
25 Σεπ 2018 15:30
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
5 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
25 Σεπ 2018 15:30
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
5
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
12 Οκτ 2018 17:00
ΑΕΚ
2 1
ΛΑΜΙΑ
12 Οκτ 2018 17:00
ΑΕΚ
2
1
ΛΑΜΙΑ
Αγωνιστική 2
Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias 30 Οκτ 2018 19:30
ΛΑΜΙΑ
1 1
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
30 Οκτ 2018 19:30
Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias
ΛΑΜΙΑ
1
1
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
Gipedo Apollon Larisas 31 Οκτ 2018 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
0 4
ΑΕΚ
31 Οκτ 2018 15:00
Gipedo Apollon Larisas
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
0
4
ΑΕΚ
Αγωνιστική 3
Gipedo Apollon Larisas 20 Δεκ 2018 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
0 7
ΛΑΜΙΑ
20 Δεκ 2018 15:00
Gipedo Apollon Larisas
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
0
7
ΛΑΜΙΑ
20 Δεκ 2018 15:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
1 3
ΑΕΚ
20 Δεκ 2018 15:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
1
3
ΑΕΚ
Αγωνιστική 1
25 Σεπ 2018 15:30
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
0 2
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
25 Σεπ 2018 15:30
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
0
2
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
Stadio Panetolikou 2 Οκτ 2018 16:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
0 1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
2 Οκτ 2018 16:30
Stadio Panetolikou
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
0
1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 2
Dimotiko Stadio Perivolion 31 Οκτ 2018 15:00
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
0 0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
31 Οκτ 2018 15:00
Dimotiko Stadio Perivolion
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
0
0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
5 Δεκ 2018 16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
2 2
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
5 Δεκ 2018 16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
2
2
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Αγωνιστική 3
Stadio Petros Vouzounerakis 18 Δεκ 2018 15:00
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
0 0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
18 Δεκ 2018 15:00
Stadio Petros Vouzounerakis
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
0
0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Dimotiko Stadio Perivolion 19 Δεκ 2018 15:30
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
1 2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19 Δεκ 2018 15:30
Dimotiko Stadio Perivolion
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
1
2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Αγωνιστική 1
Dimotiko Stadio Spaton Dimitris Dimitriou 26 Σεπ 2018 15:30
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
1 1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
26 Σεπ 2018 15:30
Dimotiko Stadio Spaton Dimitris Dimitriou
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
1
1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Stadio Toumbas 26 Σεπ 2018 18:00
ΠΑΟΚ
1 1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26 Σεπ 2018 18:00
Stadio Toumbas
ΠΑΟΚ
1
1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αγωνιστική 2
Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis 31 Οκτ 2018 17:15
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
31 Οκτ 2018 17:15
Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2
1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
14 Νοέ 2018 15:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
1 2
ΠΑΟΚ
14 Νοέ 2018 15:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
1
2
ΠΑΟΚ
Αγωνιστική 3
20 Δεκ 2018 17:15
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
3 2
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20 Δεκ 2018 17:15
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
3
2
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Dimotiko Stadio Spaton Dimitris Dimitriou 20 Δεκ 2018 17:15
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
0 6
ΠΑΟΚ
20 Δεκ 2018 17:15
Dimotiko Stadio Spaton Dimitris Dimitriou
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
0
6
ΠΑΟΚ
Αγωνιστική 1
Stadio Xanthis 27 Σεπ 2018 15:30
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
0 1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
27 Σεπ 2018 15:30
Stadio Xanthis
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
0
1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
27 Σεπ 2018 20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1 0
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
27 Σεπ 2018 20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1
0
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 2
Stadio Levadias 30 Οκτ 2018 17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
4 0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
30 Οκτ 2018 17:15
Stadio Levadias
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
4
0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1 Νοέ 2018 17:15
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
0 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
1 Νοέ 2018 17:15
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
0
2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Αγωνιστική 3
Stadio Xanthis 19 Δεκ 2018 15:00
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
19 Δεκ 2018 15:00
Stadio Xanthis
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
1
2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
20 Δεκ 2018 19:30
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
2 1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
20 Δεκ 2018 19:30
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
2
1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 1
Dimotiko Stadio Serron 25 Σεπ 2018 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1 1
ΤΡΙΚΑΛΑ
25 Σεπ 2018 15:30
Dimotiko Stadio Serron
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1
1
ΤΡΙΚΑΛΑ
Stadio Theodoros Kolokotronis 25 Σεπ 2018 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
25 Σεπ 2018 18:00
Stadio Theodoros Kolokotronis
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Αγωνιστική 2
Dimotiko Stadio Tríkalon 31 Οκτ 2018 19:30
ΤΡΙΚΑΛΑ
0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
31 Οκτ 2018 19:30
Dimotiko Stadio Tríkalon
ΤΡΙΚΑΛΑ
0
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1 Νοέ 2018 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
5 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1 Νοέ 2018 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
5
0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Αγωνιστική 3
Dimotiko Stadio Serron 18 Δεκ 2018 17:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18 Δεκ 2018 17:15
Dimotiko Stadio Serron
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Dimotiko Stadio Tríkalon 20 Δεκ 2018 15:00
ΤΡΙΚΑΛΑ
1 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
20 Δεκ 2018 15:00
Dimotiko Stadio Tríkalon
ΤΡΙΚΑΛΑ
1
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Αγωνιστική 1
Xanthi FC Arena 26 Σεπ 2018 15:30
ΞΑΝΘΗ
0 0
ΟΦΗ
26 Σεπ 2018 15:30
Xanthi FC Arena
ΞΑΝΘΗ
0
0
ΟΦΗ
Panthessaliko Stadio 26 Σεπ 2018 18:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
0 1
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
26 Σεπ 2018 18:00
Panthessaliko Stadio
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
0
1
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
Αγωνιστική 2
30 Οκτ 2018 15:00
ΟΦΗ
3 0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
30 Οκτ 2018 15:00
ΟΦΗ
3
0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
1 Νοέ 2018 15:00
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
0 1
ΞΑΝΘΗ
1 Νοέ 2018 15:00
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
0
1
ΞΑΝΘΗ
Αγωνιστική 3
19 Δεκ 2018 15:00
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
0 3
ΟΦΗ
19 Δεκ 2018 15:00
ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
0
3
ΟΦΗ
Panthessaliko Stadio 19 Δεκ 2018 15:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
1 0
ΞΑΝΘΗ
19 Δεκ 2018 15:00
Panthessaliko Stadio
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
1
0
ΞΑΝΘΗ
Αγωνιστική 1
27 Σεπ 2018 15:30
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
0 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
27 Σεπ 2018 15:30
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
0
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
3 Οκτ 2018 16:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2 0
ΑΕΛ
3 Οκτ 2018 16:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
0
ΑΕΛ
Αγωνιστική 2
AEL Arena 30 Οκτ 2018 17:15
ΑΕΛ
4 1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
30 Οκτ 2018 17:15
AEL Arena
ΑΕΛ
4
1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Stadio Kalamarias 31 Οκτ 2018 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
0 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
31 Οκτ 2018 15:00
Stadio Kalamarias
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
0
4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Αγωνιστική 3
18 Δεκ 2018 15:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
1 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
18 Δεκ 2018 15:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
1
2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Stadio Kalamarias 20 Δεκ 2018 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
0 4
ΑΕΛ
20 Δεκ 2018 19:30
Stadio Kalamarias
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
0
4
ΑΕΛ
Group #1
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
η ν ν
3
2
0
1
15
3
12
6
2
ν ν η
3
2
0
1
7
3
4
6
4
η η η
3
0
0
3
0
16
-16
0
Group #2
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν
3
3
0
0
9
2
7
9
2
η ι ν
3
1
1
1
9
3
6
4
3
ν ι η
3
1
1
1
7
5
2
4
4
η η η
3
0
0
3
1
16
-15
0
Group #3
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ι ν
3
2
1
0
5
3
2
7
2
ν ι η
3
1
1
1
3
2
1
4
3
η ι ι
3
0
2
1
0
1
-1
2
4
η ι ι
3
0
2
1
2
4
-2
2
Group #4
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ι ν ν
3
2
1
0
9
2
7
7
2
ι η ν
3
1
1
1
5
5
0
4
3
ι ν η
3
1
1
1
5
5
0
4
4
ι η η
3
0
1
2
2
9
-7
1
Group #5
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
2
ν η ν
3
2
0
1
3
3
0
6
3
η ν η
3
1
0
2
5
3
2
3
4
η η η
3
0
0
3
1
7
-6
0
Group #6
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν
3
3
0
0
7
1
6
9
2
η ν ι
3
1
1
1
7
3
4
4
3
ι η ι
3
0
2
1
2
3
-1
2
4
ι η η
3
0
1
2
1
10
-9
1
Group #7
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ι ν ν
3
2
1
0
6
0
6
7
2
ι ν η
3
1
1
1
1
1
0
4
3
ν η η
3
1
0
2
1
4
-3
3
4
η η ν
3
1
0
2
1
4
-3
3
Group #8
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν
3
3
0
0
8
1
7
9
2
η ν ν
3
2
0
1
8
3
5
6
3
ν η η
3
1
0
2
1
8
-7
3
4
η η η
3
0
0
3
2
7
-5
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1/8
ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1
0
0(4)
1(2)
1
1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1
1
0
2
1
3
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΑΟΚ
2
1
0
5
2
6
ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
0
0
1
3
1
3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ
1
1
1(4)
1(3)
2
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
0
3
1
2
1
5
ΑΕΛ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3
2
3
5
6
7
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
ΑΕΚ
1
1
0
5
1
6
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΚ
0
1
0
3
0
4
ΛΑΜΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
3
3
1
0
4
3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
2
1
2
4
4
5
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
0
1
1
4
1
5
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΑΕΚ
ΛΑΜΙΑ
2
0
4
0
6
0
ΠΑΟΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2
0
0
0
2
0
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
1
0
5η ΦΑΣΗ
Stadio Zosimades 8 Ιαν 2019 15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8 Ιαν 2019 15:00
Stadio Zosimades
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1
1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8 Ιαν 2019 17:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
2 1
ΠΑΟΚ
8 Ιαν 2019 17:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
2
1
ΠΑΟΚ
Xanthi FC Arena 8 Ιαν 2019 17:15
ΞΑΝΘΗ
0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
8 Ιαν 2019 17:15
Xanthi FC Arena
ΞΑΝΘΗ
0
0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
8 Ιαν 2019 19:30
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
1 1
ΟΦΗ
8 Ιαν 2019 19:30
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
1
1
ΟΦΗ
9 Ιαν 2019 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
0 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
9 Ιαν 2019 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
0
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
AEL Arena 9 Ιαν 2019 17:15
ΑΕΛ
3 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9 Ιαν 2019 17:15
AEL Arena
ΑΕΛ
3
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Dimotiko Stadio Perivolion 9 Ιαν 2019 19:30
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
1 1
ΑΕΚ
9 Ιαν 2019 19:30
Dimotiko Stadio Perivolion
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
1
1
ΑΕΚ
Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias 10 Ιαν 2019 19:30
ΛΑΜΙΑ
1 0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
10 Ιαν 2019 19:30
Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias
ΛΑΜΙΑ
1
0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22 Ιαν 2019 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2 0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
22 Ιαν 2019 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Stadio Toumbas 22 Ιαν 2019 19:30
ΠΑΟΚ
5 0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
22 Ιαν 2019 19:30
Stadio Toumbas
ΠΑΟΚ
5
0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
23 Ιαν 2019 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
23 Ιαν 2019 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Stadio Theodoros Kolokotronis 23 Ιαν 2019 17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5 3
ΑΕΛ
23 Ιαν 2019 17:15
Stadio Theodoros Kolokotronis
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5
3
ΑΕΛ
23 Ιαν 2019 17:15
ΑΕΚ
5 0
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
23 Ιαν 2019 17:15
ΑΕΚ
5
0
ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ
23 Ιαν 2019 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
3 1
ΞΑΝΘΗ
23 Ιαν 2019 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
3
1
ΞΑΝΘΗ
24 Ιαν 2019 17:15
ΟΦΗ
1 1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
24 Ιαν 2019 17:15
ΟΦΗ
1
1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Πέναλτι 3-4
24 Ιαν 2019 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1 0
ΛΑΜΙΑ
24 Ιαν 2019 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1
0
ΛΑΜΙΑ
Πέναλτι 2-4
Προημιτελικά
Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias 6 Φεβ 2019 17:00
ΛΑΜΙΑ
3 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
6 Φεβ 2019 17:00
Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias
ΛΑΜΙΑ
3
3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
6 Φεβ 2019 19:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2 1
ΠΑΟΚ
6 Φεβ 2019 19:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
1
ΠΑΟΚ
7 Φεβ 2019 17:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
7 Φεβ 2019 17:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
0
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
7 Φεβ 2019 19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
0 1
ΑΕΚ
7 Φεβ 2019 19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
0
1
ΑΕΚ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Stadio Toumbas 3 Απρ 2019 18:00
ΠΑΟΚ
2 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3 Απρ 2019 18:00
Stadio Toumbas
ΠΑΟΚ
2
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3 Απρ 2019 20:30
ΑΕΚ
2 0
ΛΑΜΙΑ
3 Απρ 2019 20:30
ΑΕΚ
2
0
ΛΑΜΙΑ
ΤΕΛΙΚΟΣ
11 Μάιος 2019 19:30
ΠΑΟΚ
1 0
ΑΕΚ
11 Μάιος 2019 19:30
ΠΑΟΚ
1
0
ΑΕΚ
Παίκτης Σύλλογος Θέση

P