ΕΠΣΘ: Το πρόγραμμα Β’ΕΠΣΘ Α’ Ομίλου

Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
Παράταση
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2 0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
27 Σεπ 2020 11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2
0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
3 11
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
4 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
3
11
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
7 1
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
7
1
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
OLIMPICO 4 Οκτ 2020 11:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
4 Οκτ 2020 11:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
4
3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 3
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1
3
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
Αγωνιστική 3
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 10 Οκτ 2020 16:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2 2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2
2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 11 Οκτ 2020 12:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
11 Οκτ 2020 12:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 11 Οκτ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2 1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2
1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
OLIMPICO 10 Οκτ 2020 16:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0 2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
18 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0
2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 18 Οκτ 2020 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 5
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 24 Οκτ 2020 15:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 25 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
4 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
25 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
4
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 25 Οκτ 2020 11:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
25 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
OLIMPICO 24 Οκτ 2020 15:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2 0
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
24 Οκτ 2020 15:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
2
0
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
Αγωνιστική 6
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 1 Νοέ 2020 15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4 0
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4
0
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 31 Οκτ 2020 15:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3 1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
31 Οκτ 2020 15:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3
1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 1 Νοέ 2020 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 Νοέ 2020 11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 1 Νοέ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4 1
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1 Νοέ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4
1
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
2 2
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
2
2
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Αγωνιστική 7
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
- -
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
-
-
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
Αγωνιστική 8
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
- -
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
-
-
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
- -
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
-
-
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
Αγωνιστική 9
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
- -
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
-
-
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
- -
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
-
-
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
- -
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
-
-
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
Αγωνιστική 1
Dimotiko Stadio Amfissas 1 Απρ 2012 14:00
1 1
1 Απρ 2012 14:00
Dimotiko Stadio Amfissas
1
1
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P