ΕΠΣΘ: Το Πρόγραμμα & Οι Ορισμοί Διαιτητών Α’ & Β’ ΕΠΣΘ (31/10-1/11/2020)

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 31 Οκτ 2020 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
31 Οκτ 2020 15:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 1 Νοέ 2020 12:30
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 Νοέ 2020 12:30
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ 2002
4 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
4
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 0
ΔΑΦΝΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4
0
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 1 Νοέ 2020 15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4 0
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4
0
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 31 Οκτ 2020 15:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3 1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
31 Οκτ 2020 15:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3
1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 1 Νοέ 2020 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 Νοέ 2020 11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 1 Νοέ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4 1
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1 Νοέ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4
1
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
2 2
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
2
2
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 31 Οκτ 2020 18:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1 2
ΠΗΛΕΑΣ
31 Οκτ 2020 18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1
2
ΠΗΛΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ 1 Νοέ 2020 15:00
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
2 2
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
2
2
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 1 Νοέ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
1 Νοέ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
2 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
2
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P