ΕΠΣΘ: Το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΘ

Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 27 Σεπ 2020 13:00
ΔΑΦΝΗ
0 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
27 Σεπ 2020 13:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΕ 2002
0 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
0
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 3 Οκτ 2020 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 1
ΑΕ 2002
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
1
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 4 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 Οκτ 2020 11:30
ΠΥΡΑΣΟΣ
3 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4 Οκτ 2020 11:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
3
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Γήπεδο Σέσκλου 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6 2
ΔΑΦΝΗ
3 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6
2
ΔΑΦΝΗ
Αγωνιστική 3
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 11 Οκτ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ 2002
1 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
1
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 11 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 10 Οκτ 2020 16:00
ΔΑΦΝΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 17 Οκτ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6
1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 1
ΑΕ 2002
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
1
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 18 Οκτ 2020 12:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3 0
ΔΑΦΝΗ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
0
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
Αγωνιστική 5
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 4
ΤΟΞΟΤΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
4
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ 2002
3 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
3
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 25 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
25 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 24 Οκτ 2020 17:30
ΔΑΦΝΗ
1 3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
24 Οκτ 2020 17:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
1
3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Γήπεδο Σέσκλου 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3 2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3
2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
Αγωνιστική 6
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ 2002
4 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
4
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 31 Οκτ 2020 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
31 Οκτ 2020 15:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 1 Νοέ 2020 12:30
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 Νοέ 2020 12:30
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 0
ΔΑΦΝΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4
0
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Αγωνιστική 7
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΔΑΦΝΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Αγωνιστική 8
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
Αγωνιστική 9
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 10
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 11
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΕ 2002
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
Αγωνιστική 12
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
Αγωνιστική 13
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΕ 2002
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΕ 2002
Αγωνιστική 14
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΕ 2002
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΕ 2002
Αγωνιστική 15
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΕ 2002
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
0 0 vote
Article Rating
  • 1ος Όμιλος2ος Όμιλος3ος Όμιλος4ος Όμιλος5ος Όμιλος6ος Όμιλος7ος Όμιλος8ος Όμιλος
    Γ ΕΘΝΙΚΗ: LIVE Η ΚΛΗΡΩΣΗ
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P