Header Banner

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΣΘ (27-28/11/2021)

Α’ΕΠΣΘ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 28 Νοέ 2021 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
28 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 27 Νοέ 2021 15:00
ΑΕ 2002
2 2
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
27 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΑΕ 2002
2
2
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 28 Νοέ 2021 00:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
28 Νοέ 2021 00:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 28 Νοέ 2021 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
1 0
ΔΑΦΝΗ
28 Νοέ 2021 11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
1
0
ΔΑΦΝΗ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 28 Νοέ 2021 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
28 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 28 Νοέ 2021 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
6 0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
28 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
6
0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 28 Νοέ 2021 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 4
ΑΛΜΥΡΟΣ
28 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1
4
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 27 Νοέ 2021 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 4
ΠΥΡΑΣΟΣ
27 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1
4
ΠΥΡΑΣΟΣ

 

Β’ΕΠΣΘ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 28 Νοέ 2021 15:00
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
3 2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
28 Νοέ 2021 15:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
3
2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
28 Νοέ 2021 00:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 3
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
28 Νοέ 2021 00:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
3
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 27 Νοέ 2021 15:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3 4
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
27 Νοέ 2021 15:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3
4
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 28 Νοέ 2021 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2 0
ΠΗΛΕΑΣ
28 Νοέ 2021 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2
0
ΠΗΛΕΑΣ
28 Νοέ 2021 00:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
3 0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
28 Νοέ 2021 00:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
3
0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 28 Νοέ 2021 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
6 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
28 Νοέ 2021 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
6
0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 27 Νοέ 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
3 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
27 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
3
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 28 Νοέ 2021 15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4 1
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΧΛΟΗΣ
28 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4
1
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΧΛΟΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΞΕΝΟΥΠΟΛΗΣ 27 Νοέ 2021 15:00
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
3 3
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
27 Νοέ 2021 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΞΕΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
3
3
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P