ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ΕΠΣΘ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 2 Οκτ 2021 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2 2
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
2 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2
2
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 3 Οκτ 2021 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2 2
ΔΑΦΝΗ
3 Οκτ 2021 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2
2
ΔΑΦΝΗ
| LIVE STREAM
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 3 Οκτ 2021 16:00
ΑΕ 2002
1 2
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 Οκτ 2021 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
1
2
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Άνευ αγώνα
Αγωνιστική 2
9 Οκτ 2021 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0 4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
9 Οκτ 2021 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0
4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 10 Οκτ 2021 11:00
ΔΑΦΝΗ
4 1
ΑΕ 2002
10 Οκτ 2021 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΔΑΦΝΗ
4
1
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 10 Οκτ 2021 12:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
10 Οκτ 2021 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| Άνευ αγώνα
Αγωνιστική 3
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 16 Οκτ 2021 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16 Οκτ 2021 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16 Οκτ 2021 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
2 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
16 Οκτ 2021 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
2
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| LIVE STREAM: VOLOSLIVE
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 17 Οκτ 2021 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2 1
ΑΕ 2002
17 Οκτ 2021 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2
1
ΑΕ 2002
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 3
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
3
ΔΑΦΝΗ
| Άνευ αγώνα
Αγωνιστική 4
ΔΑΦΝΗ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΕ 2002
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Αγωνιστική 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΕ 2002
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΕ 2002
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Αγωνιστική 6
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Αγωνιστική 7
ΔΑΦΝΗ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΕ 2002
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 8
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΔΑΦΝΗ
Αγωνιστική 9
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ

P