Το Πρόγραμμα & οι Ορισμοί Διαιτητών Α’ & Β’ ΕΠΣΘ (26-27/9/2020)

Α’ΕΠΣΘ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΕ 2002
0 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
0
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 27 Σεπ 2020 13:00
ΔΑΦΝΗ
0 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
27 Σεπ 2020 13:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

Β’ΕΠΣΘ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
3
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
Παράταση
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 26 Σεπ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
3
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2 0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
27 Σεπ 2020 11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2
0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 27 Σεπ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
27 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

Β’ΕΠΣΘ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
3 0
ΠΗΛΕΑΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
3
0
ΠΗΛΕΑΣ
Gipedo Almiros 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
0 1
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
26 Σεπ 2020 16:00
Gipedo Almiros
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
0
1
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
2 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
2
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 27 Σεπ 2020 16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4
0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ

B1-2

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P