Το Πρόγραμμα & Ορισμοί Διαιτητών Α’ & Β’ ΕΠΣΘ (17-18/10/2020)

Α’ΕΠΣΘ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 17 Οκτ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6
1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 1
ΑΕ 2002
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
1
ΑΕ 2002
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 18 Οκτ 2020 12:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3 0
ΔΑΦΝΗ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
0
ΔΑΦΝΗ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ

Β’ΕΠΣΘ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 11:00
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0 2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
18 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
0
2
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
4
0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
0
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
| ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 18 Οκτ 2020 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
18 Οκτ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ

Β’ΕΠΣΘ Β’ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΤΒΑ 18 Οκτ 2020 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
18 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΕΤΒΑ
ΠΗΛΕΑΣ
1
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
| ΓΗΠΕΔΟ ΕΤΒΑ | Δαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 17 Οκτ 2020 19:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
4 2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
17 Οκτ 2020 19:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
4
2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
- -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
-
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
| ΑΝΑΒΟΛΗ - ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ 4/11/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ 17 Οκτ 2020 16:00
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
1 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
1
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
| ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ | Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P