LIVE SCORES: 3ος & 4ος Όμιλος Γ’Εθνική & Α’ Β’ ΕΠΣΘ & LIVE STREAM ΦΩΚΙΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΦΟΤΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕIΤΕ ΣΕ lIVE STREAM
Γ’ΕΘΝΙΚΗ 4ος Όμιλος
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΩΚΙΚΟΣ
1 0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΩΚΙΚΟΣ
1
0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2 0
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
2
0
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
1 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
1
3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
0 1
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
0
1
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
0 1
ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
0
1
ΑΜΒΡΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
Γ’ΕΘΝΙΚΗ 3ος Όμιλος
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
1 1
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ
1
1
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 0
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2
0
ΠΟ ΦΗΚΗΣ
| LIVE STREAM
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
0 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
0
3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
0 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
0
0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΕΤΕΩΡΑ
0 1
ΣΕΛΛΑΝΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΕΤΕΩΡΑ
0
1
ΣΕΛΛΑΝΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
0 1
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
0
1
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
2 1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
2
1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α’ ΕΠΣΘ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ 2002
1 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
1
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 10 Οκτ 2020 16:00
ΔΑΦΝΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 11 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ | Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 11 Οκτ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ΕΠΣΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 10 Οκτ 2020 16:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2 2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
2
2
ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 11 Οκτ 2020 12:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
11 Οκτ 2020 12:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 11 Οκτ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2 1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2
1
ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ | Δαιτητής: ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0 8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
0
8
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
OLIMPICO 10 Οκτ 2020 16:00
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
OLIMPICO
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
1
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
| OLIMPICO | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
Β’ΕΠΣΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
0 1
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
10 Οκτ 2020 16:00
ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
0
1
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
| ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ 11 Οκτ 2020 16:00
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
2 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
2
0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ | Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 11 Οκτ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5 1
ΠΗΛΕΑΣ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5
1
ΠΗΛΕΑΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΘΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
1 2
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
1
2
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΙΩΝ | Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
P