Β'ΕΠΣΘ Α'ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική 1
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 : 3
ΕΡΜΗΣ
Β'ΕΠΣΘ Α'ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική 1
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2 : 0
Ν.ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
Β'ΕΠΣΘ Α'ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 : 0
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΚΑ 2020-2021
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
- : -
ΒΕΡΟΙΑ
Α' ΕΠΣΘ 2020-2021
Αγωνιστική 1
ΔΑΦΝΗ
0 : 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
LALIGA 2020-2021
Αγωνιστική 3
Osasuna
1 : 3
Levante
PREMIER LEAGUE 2020-2021
Αγωνιστική 3
Sheffield Utd
0 : 1
Leeds
SUPERLEAGUE 1 U19 2020-2021
Αγωνιστική 3
ΑΕΚ (Κ19)
- : -
ΛΑΜΙΑ (Κ19)
LALIGA 2020-2021
Αγωνιστική 3
Eibar
1 : 2
Athletic Club
Α' ΕΠΣΘ 2020-2021
Αγωνιστική 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 : 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Α' ΕΠΣΘ 2020-2021
Αγωνιστική 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 : 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Α' ΕΠΣΘ 2020-2021
Αγωνιστική 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 : 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
Β'ΕΠΣΘ Β'ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4 : 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
PREMIER LEAGUE 2020-2021
Αγωνιστική 3
Tottenham
1 : 1
Newcastle
SupeLeague 1 2020-2021
Αγωνιστική 3
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 : 2
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Bundesliga 2020-2021
Αγωνιστική 2
1899 Hoffenheim
4 : 1
Bayern Munich
ΦΙΛΙΚΑ 2020-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
1 : 0
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
LALIGA 2020-2021
Αγωνιστική 3
Atletico Madrid
6 : 1
Granada CF
SupeLeague 1 2020-2021
Αγωνιστική 3
ΟΦΗ
2 : 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
PREMIER LEAGUE 2020-2021
Αγωνιστική 3
Manchester City
2 : 5
Leicester
Bundesliga 2020-2021
Αγωνιστική 2
SC Freiburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
LALIGA 2020-2021
Αγωνιστική 3
Cadiz
1 : 3
Sevilla
LALIGA 2020-2021
Αγωνιστική 3
Valladolid
1 : 1
Celta Vigo
SupeLeague 1 2020-2021
Αγωνιστική 3
ΑΕΚ
3 : 0
ΛΑΜΙΑ
PREMIER LEAGUE 2020-2021
Αγωνιστική 3
West Ham
4 : 0
Wolves
LALIGA 2020-2021
Αγωνιστική 3
Barcelona
4 : 0
Villarreal
SupeLeague 1 2020-2021
Αγωνιστική 3
ΑΕΛ
- : -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
PREMIER LEAGUE 2020-2021
Αγωνιστική 3
Fulham
- : -
Aston Villa
PREMIER LEAGUE 2020-2021
Αγωνιστική 3
Liverpool
- : -
Arsenal
<
>

SUPERLEAGUE 1 K19

SUPER LEAGUE U19 | ΟΛΑ “ΛΕΥΚΑ” ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ! ΟΦΗ (U19)-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ(U19)

ΟΦΗ και Ατρόμητος κυριάρχησαν στην… άμυνα, με αποτέλεσμα να μοιραστούν από έναν βαθμό.Σε αναμέτρηση που άνοιξε την αυλαία της 3ης αγωνιστικής της Super League U19, ΟΦΗ και Ατρόμητος αναδείχθηκαν...

Δημοφιλή Άρθρα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Επόμενος Αγώνας

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ 2020-2021

1 Αυγ 2020 - 12:00
ΚΑΡΙΤΣΑ
Βατανιακός
1
2
1 Αυγ 2020 - 12:00
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
3
3
1 Αυγ 2020 - 19:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
5
1
6 Αυγ 2020 - 19:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
3
0
8 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
3
8 Αυγ 2020 - 18:30
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2
1
8 Αυγ 2020 - 19:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
3
1
8 Αυγ 2020 - 19:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
1
10 Αυγ 2020 - 12:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΟΚ
0
2
10 Αυγ 2020 - 18:30
ΚΑΡΙΤΣΑ
Αετού Μακρυχωρίου
1
0
10 Αυγ 2020 - 18:30
Βατανιακός
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
2
1
10 Αυγ 2020 - 19:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
6
0
12 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
2
3
12 Αυγ 2020 - 19:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
2
0
13 Αυγ 2020 - 18:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2
1
13 Αυγ 2020 - 19:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1
2
14 Αυγ 2020 - 18:00
Αετού Μακρυχωρίου
ΚΑΡΙΤΣΑ
0
2
14 Αυγ 2020 - 18:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΗΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
4
2
14 Αυγ 2020 - 18:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΕΛ (Κ19)
0
1
14 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
1
14 Αυγ 2020 - 18:00
ΓΑΣ Σβορώνου
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
2
0
14 Αυγ 2020 - 18:30
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
1
19 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΕ 2002
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3
4
19 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
0
3
19 Αυγ 2020 - 18:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
0
3
19 Αυγ 2020 - 18:30
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
1
4
19 Αυγ 2020 - 19:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
0
19 Αυγ 2020 - 19:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
7
0
21 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
2
22 Αυγ 2020 - 12:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
2
22 Αυγ 2020 - 18:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
3
22 Αυγ 2020 - 18:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
Α.Ε. Νίκαιας Λάρισας
6
0
22 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
5
1
22 Αυγ 2020 - 18:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
1
1
22 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
2
3
22 Αυγ 2020 - 18:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
4
0
22 Αυγ 2020 - 18:30
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΔΑΦΝΗ
4
0
22 Αυγ 2020 - 18:30
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
2
22 Αυγ 2020 - 18:30
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
0
26 Αυγ 2020 - 12:00
ΛΑΜΙΑ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
2
0
26 Αυγ 2020 - 18:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΗΛΕΑΣ
3
0
26 Αυγ 2020 - 18:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΣΟΝΑ
1
0
26 Αυγ 2020 - 18:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
1
1
26 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΕΛ (Κ19)
3
3
26 Αυγ 2020 - 18:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3
2
26 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΕ 2002
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
6
1
26 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
2
26 Αυγ 2020 - 19:15
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
4
27 Αυγ 2020 - 18:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
2
1
29 Αυγ 2020 - 17:30
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
0
1
29 Αυγ 2020 - 18:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0
2
29 Αυγ 2020 - 18:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
0
3
29 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
3
29 Αυγ 2020 - 18:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5
0
29 Αυγ 2020 - 18:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
3
4
29 Αυγ 2020 - 18:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΛΜΥΡΟΣ
1
4
29 Αυγ 2020 - 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
5
29 Αυγ 2020 - 18:15
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.(Κ19)
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
4
0
30 Αυγ 2020 - 12:00
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
-
-
30 Αυγ 2020 - 12:00
ΜΕΤΕΩΡΑ
ΦΗΚΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1
0
30 Αυγ 2020 - 12:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
4
1
30 Αυγ 2020 - 12:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
31 Αυγ 2020 - 12:00
ΠΗΛΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
1 Σεπ 2020 - 12:00
Δωτιέας Αγίας
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
2
2
2 Σεπ 2020 - 18:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ
0
1
2 Σεπ 2020 - 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ Κ17
1
6
2 Σεπ 2020 - 18:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
2
0
2 Σεπ 2020 - 18:15
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
4
2 Σεπ 2020 - 18:30
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΛ
0
2
4 Σεπ 2020 - 17:30
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
1
2
5 Σεπ 2020 - 18:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
1
0
5 Σεπ 2020 - 18:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ
6
0
5 Σεπ 2020 - 18:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2
2
5 Σεπ 2020 - 18:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
4
5 Σεπ 2020 - 18:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
3
5 Σεπ 2020 - 18:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
Αετού Μακρυχωρίου
1
1
5 Σεπ 2020 - 18:00
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
3
5 Σεπ 2020 - 18:30
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.(Κ19)
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
4
1
6 Σεπ 2020 - 18:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
0
1
6 Σεπ 2020 - 19:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
4
0
9 Σεπ 2020 - 18:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1
3
9 Σεπ 2020 - 18:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
4
0
9 Σεπ 2020 - 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
0
9 Σεπ 2020 - 18:00
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑ (Κ19)
2
0
11 Σεπ 2020 - 18:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
6
1
12 Σεπ 2020 - 12:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΚΑΡΙΤΣΑ
2
4
12 Σεπ 2020 - 17:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
0
12 Σεπ 2020 - 18:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ Κ17
ΤΟΞΟΤΗΣ
1
4
12 Σεπ 2020 - 18:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
2
12 Σεπ 2020 - 18:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
13 Σεπ 2020 - 17:30
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ
2
0
13 Σεπ 2020 - 18:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ K19
2
0
19 Σεπ 2020 - 17:53
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
1
0
23 Σεπ 2020 - 12:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
-
-
27 Σεπ 2020 - 12:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΒΕΡΟΙΑ
-
-
27 Σεπ 2020 - 17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
1
0

PROMOTION VIDEO ΓΚΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ(GIKAS HLIAS)

PROMOTION VIDEO ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ

PROMOTION VIDEO ΚΡΕΒΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

PROMOTION VIDEO Roland Qemalli

PROMOTION VIDEO ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

P