Β'ΕΠΣΘ

2019-2020
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΟΙΝΕΣ
SCORERS
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ν ι
>
19
12
4
3
39
16
23
40
2
ν ν ν ι ν
>
19
11
7
1
53
13
40
40
3
ν ν ι ι ι
>
18
11
6
1
42
18
24
39
4
η ι ι ν ι
>
19
10
6
3
44
14
30
36
5
ν ι ι ι ν
>
19
9
4
6
38
27
11
31
6
ν η η ι η
>
18
9
2
7
22
22
0
29
7
ν η ν ν ν
>
19
8
3
8
28
33
-5
27
8
η ι η η ι
>
19
6
5
8
30
36
-6
23
9
ν η ι η η
>
19
6
3
10
30
35
-5
21
10
ν η ν ν η
>
19
5
4
10
23
36
-13
19
11
η ι η η η
>
19
0
4
15
22
67
-45
4
12
η ι η ι η
>
19
0
4
15
12
66
-54
4
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΗΛΕΑΣ
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 2–2 1–0 2–1 3–0 5–1 3–0 3–1 2–1 1–1 5–0
2 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 0–0 2–2 1–1 4–2 3–0 2–1 1–2 6–1 3–0 7–0
3 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 3–2 0–0 1–1 1–1 2–0 2–2 3–0 6–1 3–0
4 ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ 3–1 1–1 3–0 4–2 4–0 0–1 7–0 1–1 3–0 4–0
5 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 0–2 2–2 2–1 2–0 2–0 3–1 1–3 5–2 5–2 5–0
6 ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ 1–0 0–1 2–2 1–0 4–1 0–0 3–1 1–0 3–0
7 ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ 1–4 0–0 1–2 0–1 1–0 2–1 1–1 4–1 3–1
8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1–1 0–5 1–2 0–3 1–1 4–1 2–1 0–0 5–2 4–0
9 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0–1 1–5 1–2 0–3 0–1 3–0 2–2 2–3 2–1
10 ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ 0–1 0–3 0–1 0–0 2–1 0–1 0–2 3–0 2–1
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0–5 1–3 0–2 0–3 2–6 1–4 4–4 2–6 2–2
12 ΠΗΛΕΑΣ 0–7 1–5 1–1 0–2 1–2 1–4 0–3 2–2 2–2
Αγωνιστική 1
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
5 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 Οκτ 2019 16:00
Ριζόμυλο
5
1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
6 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
4 4
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
4
4
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0 2
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0
2
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
Αγωνιστική 2
12 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
12 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
2
Ριζόμυλο
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1
0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4 0
ΠΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4
0
ΠΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
13 Οκτ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1
1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
13 Οκτ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3
0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Αγωνιστική 3
19 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
2 2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
19 Οκτ 2019 16:00
Ριζόμυλο
2
2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1 5
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1
5
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0 1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0
1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1
4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
20 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 0
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
20 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
0
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
20 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
20 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 4
2 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
2 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3
1
Ριζόμυλο
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
2 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
2
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4
1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1
0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
6 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
6
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1
2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 5
9 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
9 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3
1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2 2
ΠΗΛΕΑΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2
2
ΠΗΛΕΑΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
10 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
10 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
10 Νοέ 2019 15:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
1
Ριζόμυλο
10 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
10 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
Αγωνιστική 6
16 Νοέ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
3 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
16 Νοέ 2019 15:00
Ριζόμυλο
3
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
16 Νοέ 2019 18:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2 6
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
16 Νοέ 2019 18:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2
6
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4 0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4
0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2
1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
17 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
17 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 7
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1
0
Ριζόμυλο
23 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5 0
ΠΗΛΕΑΣ
23 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5
0
ΠΗΛΕΑΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0 3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
24 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0
3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
24 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
Αγωνιστική 8
30 Νοέ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
3 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
30 Νοέ 2019 15:00
Ριζόμυλο
3
0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
30 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
30 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1 1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1
1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0 7
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0
7
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3
0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
Αγωνιστική 9
7 Δεκ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2 0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
7 Δεκ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2
0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
7 Δεκ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4 0
ΠΗΛΕΑΣ
7 Δεκ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4
0
ΠΗΛΕΑΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:30
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2 1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
8 Δεκ 2019 11:30
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2
1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
8 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
8 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3
2
Ριζόμυλο
Αγωνιστική 10
14 Δεκ 2019 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1 3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
14 Δεκ 2019 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1
3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
14 Δεκ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
5 0
ΠΗΛΕΑΣ
14 Δεκ 2019 15:00
Ριζόμυλο
5
0
ΠΗΛΕΑΣ
15 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0 0
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0
0
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15 Δεκ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
15 Δεκ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0
0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
Αγωνιστική 11
21 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΠΗΛΕΑΣ
0 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΠΗΛΕΑΣ
0
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
Ριζόμυλο
1
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
21 Δεκ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
0 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
21 Δεκ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
0
1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
22 Δεκ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0 0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
22 Δεκ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0
0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
22 Δεκ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
22 Δεκ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 10
5 Ιαν 2020 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
5 Ιαν 2020 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
5 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
5 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Αγωνιστική 12
11 Ιαν 2020 18:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
3 0
ΠΗΛΕΑΣ
11 Ιαν 2020 18:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
3
0
ΠΗΛΕΑΣ
11 Ιαν 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
11 Ιαν 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
12 Ιαν 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
12 Ιαν 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1
4
Ριζόμυλο
12 Ιαν 2020 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
6 1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
12 Ιαν 2020 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
6
1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
12 Ιαν 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
12 Ιαν 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
12 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2 1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
12 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2
1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
Αγωνιστική 13
18 Ιαν 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
1 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
18 Ιαν 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
1
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
18 Ιαν 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
2 1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
18 Ιαν 2020 15:00
Ριζόμυλο
2
1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
18 Ιαν 2020 20:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0 3
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
18 Ιαν 2020 20:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0
3
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
2
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1
4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
Αγωνιστική 14
25 Ιαν 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3 0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
25 Ιαν 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3
0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
26 Ιαν 2020 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
26 Ιαν 2020 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
0
Ριζόμυλο
26 Ιαν 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5 2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
26 Ιαν 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5
2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
26 Ιαν 2020 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
4 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
26 Ιαν 2020 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
4
1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
26 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
26 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
26 Ιαν 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 0
ΠΗΛΕΑΣ
26 Ιαν 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3
0
ΠΗΛΕΑΣ
Αγωνιστική 15
1 Φεβ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 0
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
1 Φεβ 2020 15:00
Ριζόμυλο
1
0
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
1 Φεβ 2020 19:30
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2 0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 Φεβ 2020 19:30
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2
0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
2 Φεβ 2020 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2 1
ΠΗΛΕΑΣ
2 Φεβ 2020 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2
1
ΠΗΛΕΑΣ
2 Φεβ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2 Φεβ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1
0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2 Φεβ 2020 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0 5
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 Φεβ 2020 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0
5
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 5
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1
5
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Αγωνιστική 16
8 Φεβ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
8 Φεβ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
8 Φεβ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
2 1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
8 Φεβ 2020 15:00
Ριζόμυλο
2
1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
8 Φεβ 2020 19:30
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
8 Φεβ 2020 19:30
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
9 Φεβ 2020 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
2 2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
9 Φεβ 2020 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
2
2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
9 Φεβ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1 1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
9 Φεβ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1
1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
9 Φεβ 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
1 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
9 Φεβ 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
1
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 17
15 Φεβ 2020 15:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
2 2
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
15 Φεβ 2020 15:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
2
2
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
15 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
15 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
16 Φεβ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0 5
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16 Φεβ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0
5
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16 Φεβ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 1
ΠΗΛΕΑΣ
16 Φεβ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3
1
ΠΗΛΕΑΣ
16 Φεβ 2020 11:30
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
3 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
16 Φεβ 2020 11:30
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
3
0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
16 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
16 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
1
Ριζόμυλο
Αγωνιστική 18
22 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 3
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
22 Φεβ 2020 18:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2
3
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
22 Φεβ 2020 19:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
3 0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
22 Φεβ 2020 19:30
Ριζόμυλο
3
0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
23 Φεβ 2020 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1 1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
23 Φεβ 2020 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1
1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
23 Φεβ 2020 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2 6
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
23 Φεβ 2020 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2
6
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
23 Φεβ 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
7 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
23 Φεβ 2020 15:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
7
0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
23 Φεβ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0 0
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
23 Φεβ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0
0
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Αγωνιστική 19
7 Μαρ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5 2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
7 Μαρ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5
2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
8 Μαρ 2020 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
8 Μαρ 2020 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
8 Μαρ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
8 Μαρ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1
1
Ριζόμυλο
8 Μαρ 2020 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
7 0
ΠΗΛΕΑΣ
8 Μαρ 2020 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
7
0
ΠΗΛΕΑΣ
8 Μαρ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
8 Μαρ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
3 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
3
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 20
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
- -
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
-
-
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
Ριζόμυλο
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΗΛΕΑΣ
- -
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
ΠΗΛΕΑΣ
-
-
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
- -
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
- -
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
-
-
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΗΛΕΑΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΗΛΕΑΣ
-
-
Ριζόμυλο
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 22
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
- -
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
-
-
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
- -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
-
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
- -
ΠΗΛΕΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
-
-
ΠΗΛΕΑΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
-
-
Ριζόμυλο
ΣΚΟΡΕΡΣ
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
16
2
 ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
11
3
 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
11
4
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
10
5
 Ριζόμυλο
10
6
 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
9
7
 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
9
8
 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
8
9
 ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
8
10
 Ριζόμυλο
8
ΑΣΣΙΣΤ
Θέση# Παίκτης Ασσίστ
1
 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
2
 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1
3
 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
4
 ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
5
 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
6
 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
7
 ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
8
 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
9
 ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
10
 ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
0
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
Παίκτης Σύλλογος Θέση
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Αγωνιστική 1
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
5 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 Οκτ 2019 16:00
Ριζόμυλο
5
1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
6 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
4 4
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
4
4
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0 2
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0
2
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
Αγωνιστική 2
12 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
12 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
2
Ριζόμυλο
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1
0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4 0
ΠΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4
0
ΠΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
13 Οκτ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1
1
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
13 Οκτ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3
0
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Αγωνιστική 3
19 Οκτ 2019 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
2 2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
19 Οκτ 2019 16:00
Ριζόμυλο
2
2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1 5
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1
5
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0 1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0
1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1
4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
20 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 0
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
20 Οκτ 2019 16:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
0
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
20 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
20 Οκτ 2019 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 4
2 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
2 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3
1
Ριζόμυλο
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
2 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
2
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4 1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
4
1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
3 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1
0
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
6 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
6
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1
2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Αγωνιστική 5
9 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
9 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
3
1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2 2
ΠΗΛΕΑΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2
2
ΠΗΛΕΑΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
10 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
10 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
10 Νοέ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
10 Νοέ 2019 15:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
1
Ριζόμυλο
10 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
10 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
Αγωνιστική 6
16 Νοέ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
3 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
16 Νοέ 2019 15:00
Ριζόμυλο
3
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
16 Νοέ 2019 18:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2 6
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
16 Νοέ 2019 18:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
2
6
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1 2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
1
2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4 0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4
0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2
1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
17 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
17 Νοέ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
Αγωνιστική 7
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1
0
Ριζόμυλο
23 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5 0
ΠΗΛΕΑΣ
23 Νοέ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5
0
ΠΗΛΕΑΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0 2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
0
2
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0 3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
24 Νοέ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
0
3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
24 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
4
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
24 Νοέ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
Αγωνιστική 8
30 Νοέ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
3 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
30 Νοέ 2019 15:00
Ριζόμυλο
3
0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
30 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
30 Νοέ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
3
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
0
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1 1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1
1
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0 7
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΠΗΛΕΑΣ
0
7
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3
0
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
Αγωνιστική 9
7 Δεκ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2 0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
7 Δεκ 2019 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
2
0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
7 Δεκ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4 0
ΠΗΛΕΑΣ
7 Δεκ 2019 18:00
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
4
0
ΠΗΛΕΑΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2 1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2
1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
8 Δεκ 2019 11:30
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2 1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
8 Δεκ 2019 11:30
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
2
1
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
8 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
8 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3
2
Ριζόμυλο
Αγωνιστική 10
14 Δεκ 2019 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1 3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
14 Δεκ 2019 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
1
3
ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ
14 Δεκ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
5 0
ΠΗΛΕΑΣ
14 Δεκ 2019 15:00
Ριζόμυλο
5
0
ΠΗΛΕΑΣ
15 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0 0
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15 Δεκ 2019 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0
0
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15 Δεκ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
15 Δεκ 2019 11:30
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
0
0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5 Ιαν 2020 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
5 Ιαν 2020 11:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
1
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
5 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5 2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
5 Ιαν 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
5
2
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
Αγωνιστική 11
21 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΠΗΛΕΑΣ
0 3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΠΗΛΕΑΣ
0
3
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00