ΚΥΠΕΛΟ ΕΠΣΘ 2020-2021

2020-2021
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1
3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ K19
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0
3
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
3
4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
1
0
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
1
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
4
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
2
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
4
1
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
2
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
4
2
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
0
2
ΔΑΦΝΗ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0
1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
1
0
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΑΕ 2002
0
4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3
0
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3
0
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1(4)
1(2)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
3
4
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1
6
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
2(2)
2(4)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
5
0
ΑΕ 2002
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
0
4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
1
0
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 28 Οκτ 2020 14:30
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
28 Οκτ 2020 14:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1
1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
Πέναλτι 2-4
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 28 Οκτ 2020 14:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
3 4
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
28 Οκτ 2020 14:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
3
4
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΞΕΝΟΥΠΟΛΗΣ 28 Οκτ 2020 14:30
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
1 6
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
28 Οκτ 2020 14:30
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΞΕΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
1
6
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 28 Οκτ 2020 14:30
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 2
ΑΛΜΥΡΟΣ
28 Οκτ 2020 14:30
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
2
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 28 Οκτ 2020 11:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
2 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
28 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
2
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Πέναλτι 4-2
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 28 Οκτ 2020 14:30
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0 5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
28 Οκτ 2020 14:30
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
0
5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 28 Οκτ 2020 14:30
ΑΕ 2002
0 4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
28 Οκτ 2020 14:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΕ 2002
0
4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 28 Οκτ 2020 14:30
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
1 0
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
28 Οκτ 2020 14:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
1
0
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 20 Σεπ 2020 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1 3
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
20 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1
3
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 20 Σεπ 2020 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
3 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ K19
20 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
3
0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ K19
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 20 Σεπ 2020 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 4
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
20 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3
4
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κ19
Παράταση
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ 19 Σεπ 2020 16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1 0
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
19 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
1
0
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 20 Σεπ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 2
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
20 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
2
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Gipedo Almiros 19 Σεπ 2020 16:00
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
4 2
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
19 Σεπ 2020 16:00
Gipedo Almiros
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
4
2
ΑΠΟ ΒΟΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 19 Σεπ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
19 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 20 Σεπ 2020 11:00
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1 4
ΑΛΜΥΡΟΣ
20 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
1
4
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΑΣΟΥ 19 Σεπ 2020 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
2 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
19 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΑΣΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
2
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 20 Σεπ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
20 Σεπ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
Γήπεδο Σέσκλου 19 Σεπ 2020 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
19 Σεπ 2020 16:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0
2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ 20 Σεπ 2020 11:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1 0
ΔΑΦΝΗ
20 Σεπ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ
1
0
ΔΑΦΝΗ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 19 Σεπ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
19 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ 19 Σεπ 2020 16:00
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0 4
ΑΕ 2002
19 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
0
4
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 19 Σεπ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
19 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 19 Σεπ 2020 16:00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 3
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
19 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
0
3
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

P