Α'ΕΠΣΘ

2019-2020
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΟΙΝΕΣ
SCORERS
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
#
Σύλλογος
Β
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
>
48
20
15
3
2
62
15
47
2
ν ν ν ι ν
>
46
20
14
4
2
51
14
37
3
η ν ν ι ν
>
44
20
14
2
4
41
23
18
4
ν ν η ν η
>
44
20
14
2
4
37
14
23
5
η ν ν ν ι
>
35
20
10
5
5
30
18
12
6
η ν η ν ι
>
35
20
10
5
5
25
17
8
7
ι ν η η ν
>
32
20
9
5
6
40
17
23
8
ν η ν η η
>
29
20
9
2
9
43
30
13
9
η η ν η ν
>
27
20
8
3
9
34
44
-10
10
ν η η ν η
>
22
20
7
1
12
27
43
-16
11
η ν η η η
>
19
19
6
1
12
21
46
-25
12
η η η ν η
>
9
20
3
0
17
15
49
-34
13
ι ι η η ν
>
8
19
2
2
15
18
54
-36
14
η η η η η
>
1
20
0
1
19
13
73
-60
*Ο ΙΑΣΩΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
1 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ 0–0 4–0 2–0 3–2 9–0 4–0 5–0 3–1 4–2 6–1
2 ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ 2–2 1–1 0–1 1–0 3–0 1–1 8–1 2–0 6–1 5–1
3 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 1–5 2–1 0–2 1–0 2–1 1–1 3–0 2–0 5–1 2–1
4 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1–2 3–1 0–1 2–1 1–3 4–1 2–1 2–0 3–0 7–1
5 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1–0 1–2 2–1 0–0 0–0 0–0 2–2 3–1 5–0 2–0 3–0
6 ΤΟΞΟΤΗΣ 3–2 0–0 0–1 0–0 1–1 2–1 2–0 1–0 3–0
7 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ 2–3 0–1 2–1 0–0 1–0 0–1 2–1 5–0 5–0 7–0
8 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 0–2 1–2 1–2 1–2 1–2 3–0 0–4 6–2 5–0 2–2
9 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ 1–2 0–2 2–0 1–4 2–2 0–3 1–2 2–0 3–1 3–0 4–2
10 ΑΕ 2002 1–1 0–3 0–3 2–1 0–2 1–0 1–2 2–0 7–3 3–1
11 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1–5 0–3 2–1 0–3 2–5 2–1 3–2 0–2 3–0
12 ΔΑΦΝΗ 0–1 0–2 0–1 0–2 1–2 0–1 2–4 1–2 1–2
13 ΠΥΡΑΣΟΣ 0–4 0–3 0–1 0–0 0–4 2–5 1–2 0–2 3–2
14 ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ  0–3 0–3 2–6 0–1 0–3 2–5 0–3 0–3 1–1 1–3 0–3
Αγωνιστική 1
28 Σεπ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5 1
ΔΑΦΝΗ
28 Σεπ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
1
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
28 Σεπ 2019 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
28 Σεπ 2019 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
29 Σεπ 2019 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
29 Σεπ 2019 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
29 Σεπ 2019 11:00
ΑΕ 2002
1 1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
29 Σεπ 2019 11:00
ΑΕ 2002
1
1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| Δαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
29 Σεπ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
0 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
29 Σεπ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
0
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
29 Σεπ 2019 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
1 1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
29 Σεπ 2019 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
1
1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
29 Σεπ 2019 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
29 Σεπ 2019 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
Αγωνιστική 2
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
5 Οκτ 2019 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
5 Οκτ 2019 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 4
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
5 Οκτ 2019 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
4
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
5 Οκτ 2019 16:00
ΔΑΦΝΗ
0 2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
5 Οκτ 2019 16:00
ΔΑΦΝΗ
0
2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
8 1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
8
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
6 Οκτ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
6 Οκτ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3 0
ΑΕ 2002
6 Οκτ 2019 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
0
ΑΕ 2002
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
6 Οκτ 2019 16:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
6 1
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
6 Οκτ 2019 16:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
6
1
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
Αγωνιστική 3
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΕ 2002
3 1
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΕ 2002
3
1
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
12 Οκτ 2019 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
12 Οκτ 2019 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| Δαιτητής: ΣΚΟΥΛΑΣ
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
5 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
5
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
5 0
ΔΑΦΝΗ
12 Οκτ 2019 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
5
0
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
13 Οκτ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
13 Οκτ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
13 Οκτ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
13 Οκτ 2019 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
Αγωνιστική 4
19 Οκτ 2019 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 3
ΤΟΞΟΤΗΣ
19 Οκτ 2019 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
3
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
19 Οκτ 2019 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
4 1
ΑΕ 2002
19 Οκτ 2019 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
4
1
ΑΕ 2002
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 3
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
3
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
9 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
20 Οκτ 2019 11:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
9
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
20 Οκτ 2019 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
20 Οκτ 2019 16:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
20 Οκτ 2019 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
20 Οκτ 2019 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
20 Οκτ 2019 16:00
ΔΑΦΝΗ
2 4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
20 Οκτ 2019 16:00
ΔΑΦΝΗ
2
4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
Αγωνιστική 5
2 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
2 Νοέ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2 Νοέ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1
2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΑΕ 2002
2 1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΑΕ 2002
2
1
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
3 Νοέ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 Νοέ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4 2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
3 Νοέ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4
2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3 Νοέ 2019 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
3 Νοέ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
6 1
ΔΑΦΝΗ
3 Νοέ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
6
1
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
Αγωνιστική 6
9 Νοέ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6 2
ΑΕ 2002
9 Νοέ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6
2
ΑΕ 2002
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
9 Νοέ 2019 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
9 Νοέ 2019 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
10 Νοέ 2019 11:30
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
10 Νοέ 2019 11:30
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 3
ΤΟΞΟΤΗΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
3
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
4 2
ΠΥΡΑΣΟΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
4
2
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
10 Νοέ 2019 15:00
ΔΑΦΝΗ
1 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10 Νοέ 2019 15:00
ΔΑΦΝΗ
1
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
Αγωνιστική 7
16 Νοέ 2019 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
3 2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
16 Νοέ 2019 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
3
2
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
16 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
16 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
16 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
0 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
16 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
0
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΑΕ 2002
1 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΑΕ 2002
1
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΔΑΦΝΗ
0 1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΔΑΦΝΗ
0
1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
17 Νοέ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
17 Νοέ 2019 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
17 Νοέ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0 1
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
17 Νοέ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
1
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
Αγωνιστική 8
23 Νοέ 2019 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
1 3
ΔΑΦΝΗ
23 Νοέ 2019 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
1
3
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1
2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
0 1
ΑΕ 2002
23 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
0
1
ΑΕ 2002
23 Νοέ 2019 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2 1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
23 Νοέ 2019 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2
1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
24 Νοέ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2 2
ΤΟΞΟΤΗΣ
24 Νοέ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2
2
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
24 Νοέ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1 5
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
24 Νοέ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1
5
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
24 Νοέ 2019 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
24 Νοέ 2019 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
Αγωνιστική 9
30 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 5
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
30 Νοέ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
5
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2 6
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2
6
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΑΕ 2002
0 2
ΤΟΞΟΤΗΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΑΕ 2002
0
2
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΔΑΦΝΗ
1 2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 Δεκ 2019 11:00
ΔΑΦΝΗ
1
2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
1 Δεκ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
1 Δεκ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
1 Δεκ 2019 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
0 0
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 Δεκ 2019 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
0
0
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
Αγωνιστική 10
7 Δεκ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0 2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
7 Δεκ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0
2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
7 Δεκ 2019 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
1 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
7 Δεκ 2019 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
1
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
7 Δεκ 2019 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
7 1
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
7 Δεκ 2019 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
7
1
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
7 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
7 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8 Δεκ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 0
ΔΑΦΝΗ
8 Δεκ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
0
ΔΑΦΝΗ
8 Δεκ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2 0
ΑΕ 2002
8 Δεκ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
0
ΑΕ 2002
8 Δεκ 2019 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
8 Δεκ 2019 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Αγωνιστική 11
14 Δεκ 2019 15:00
ΑΕ 2002
7 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
14 Δεκ 2019 15:00
ΑΕ 2002
7
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
14 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1 5
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
14 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1
5
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
14 Δεκ 2019 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2 5
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
14 Δεκ 2019 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
2
5
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15 Δεκ 2019 11:00
ΔΑΦΝΗ
0 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
15 Δεκ 2019 11:00
ΔΑΦΝΗ
0
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
15 Δεκ 2019 11:30
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1 1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
15 Δεκ 2019 11:30
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
15 Δεκ 2019 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0 0
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15 Δεκ 2019 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0
0
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15 Δεκ 2019 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
15 Δεκ 2019 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 12
21 Δεκ 2019 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 2
ΔΑΦΝΗ
21 Δεκ 2019 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
2
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΘΑΝΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1
2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3 2
ΑΕ 2002
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3
2
ΑΕ 2002
| Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
7 0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
21 Δεκ 2019 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
7
0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| Δαιτητής: ΛΑΚΙΑΣ
22 Δεκ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2 0
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
22 Δεκ 2019 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2
0
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
22 Δεκ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2 2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
22 Δεκ 2019 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγωνιστική 9
5 Ιαν 2020 11:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
2 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
5 Ιαν 2020 11:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
2
5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Αγωνιστική 13
11 Ιαν 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
0 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
11 Ιαν 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
0
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
11 Ιαν 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 3
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
11 Ιαν 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
3
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
12 Ιαν 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 2
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
12 Ιαν 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
2
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
12 Ιαν 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 1
ΠΥΡΑΣΟΣ
12 Ιαν 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
1
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
12 Ιαν 2020 15:00
ΑΕ 2002
2 0
ΔΑΦΝΗ
12 Ιαν 2020 15:00
ΑΕ 2002
2
0
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
12 Ιαν 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0 0
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
12 Ιαν 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0
0
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
12 Ιαν 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
5 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12 Ιαν 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
5
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγωνιστική 14
18 Ιαν 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 1
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
18 Ιαν 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
1
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
18 Ιαν 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
4 0
ΑΕ 2002
18 Ιαν 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
4
0
ΑΕ 2002
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
18 Ιαν 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3 0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
18 Ιαν 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3
0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
18 Ιαν 2020 19:30
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
1 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
18 Ιαν 2020 19:30
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
1
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| Δαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΔΑΦΝΗ
0 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΔΑΦΝΗ
0
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
19 Ιαν 2020 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
2 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
19 Ιαν 2020 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
2
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
19 Ιαν 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
19 Ιαν 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
Αγωνιστική 15
25 Ιαν 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 3
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
25 Ιαν 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
3
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
25 Ιαν 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
2 2
ΠΥΡΑΣΟΣ
25 Ιαν 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
2
2
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
25 Ιαν 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2 0
ΔΑΦΝΗ
25 Ιαν 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2
0
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
25 Ιαν 2020 19:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
25 Ιαν 2020 19:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
26 Ιαν 2020 11:00
ΑΕ 2002
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
26 Ιαν 2020 11:00
ΑΕ 2002
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
26 Ιαν 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
0 2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
26 Ιαν 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
0
2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
26 Ιαν 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
5 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 Ιαν 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
5
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
Αγωνιστική 16
1 Φεβ 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 3
ΑΕ 2002
1 Φεβ 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
3
ΑΕ 2002
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
1 Φεβ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
0 2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 Φεβ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
0
2
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| Δαιτητής: ΣΚΟΥΛΑΣ
1 Φεβ 2020 19:30
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 Φεβ 2020 19:30
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
2 Φεβ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 0
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 Φεβ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
0
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 Φεβ 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
2 Φεβ 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
2 Φεβ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
4 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 Φεβ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
4
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 Φεβ 2020 15:00
ΔΑΦΝΗ
1 2
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
2 Φεβ 2020 15:00
ΔΑΦΝΗ
1
2
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
Αγωνιστική 17
8 Φεβ 2020 19:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
5 0
ΔΑΦΝΗ
8 Φεβ 2020 19:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
5
0
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
9 Φεβ 2020 11:00
ΑΕ 2002
0 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
9 Φεβ 2020 11:00
ΑΕ 2002
0
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
9 Φεβ 2020 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
2 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9 Φεβ 2020 11:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
2
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
9 Φεβ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
9 Φεβ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
9 Φεβ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
3 0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
9 Φεβ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
3
0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
9 Φεβ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 2
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
9 Φεβ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1
2
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| Δαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
9 Φεβ 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
5 1
ΠΥΡΑΣΟΣ
9 Φεβ 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
5
1
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
Αγωνιστική 18
15 Φεβ 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 3
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
15 Φεβ 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
3
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
15 Φεβ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
15 Φεβ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
15 Φεβ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1 0
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
15 Φεβ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
1
0
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
15 Φεβ 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 3
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
15 Φεβ 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
3
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΣΚΟΥΛΑΣ
16 Φεβ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
3 1
ΑΕ 2002
16 Φεβ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
3
1
ΑΕ 2002
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
16 Φεβ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
2 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
16 Φεβ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
2
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
16 Φεβ 2020 15:00
ΔΑΦΝΗ
0 2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
16 Φεβ 2020 15:00
ΔΑΦΝΗ
0
2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
Αγωνιστική 19
22 Φεβ 2020 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
22 Φεβ 2020 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
0
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
22 Φεβ 2020 15:00
ΑΕ 2002
1 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
22 Φεβ 2020 15:00
ΑΕ 2002
1
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
22 Φεβ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
22 Φεβ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
22 Φεβ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 2
ΔΑΦΝΗ
22 Φεβ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
2
ΔΑΦΝΗ
22 Φεβ 2020 19:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
0 1
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
22 Φεβ 2020 19:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
0
1
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
23 Φεβ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 4
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
23 Φεβ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
4
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
23 Φεβ 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
23 Φεβ 2020 15:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Αγωνιστική 20
7 Μαρ 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
7 Μαρ 2020 15:00
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
0
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
7 Μαρ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0 4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
7 Μαρ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
0
4
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
7 Μαρ 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
7 Μαρ 2020 15:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
2
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| Δαιτητής: ΣΚΟΥΛΑΣ
8 Μαρ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2 0
ΑΕ 2002
8 Μαρ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
2
0
ΑΕ 2002
| Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
8 Μαρ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8 Μαρ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
8 Μαρ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
8 Μαρ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
0
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΓΡΑΒΑΝΗΣ
8 Μαρ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
3 1
ΔΑΦΝΗ
8 Μαρ 2020 15:00
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
3
1
ΔΑΦΝΗ
Αγωνιστική 21
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΕ 2002
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
Αγωνιστική 22
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΕ 2002
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
Αγωνιστική 23
ΑΕ 2002
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Αγωνιστική 24
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Αγωνιστική 25
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Αγωνιστική 26
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ 
ΔΑΦΝΗ
- -
ΑΕ 2002
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΑΕ 2002
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
19
2
 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
17
3
 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
11
4
 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
 ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
11
5
 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
11
6
 ΤΟΞΟΤΗΣ
10
7
 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
10
8
 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
10
9
 ΑΕ 2002
9
10
 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
9
ΑΣΣΙΣΤ
Θέση# Παίκτης Ασσίστ
1
 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
6
2
 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
6
3
 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
5
4
 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
5
5
 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
6
 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
7
 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ/ΛΗΣ
4
8
 ΤΟΞΟΤΗΣ
3
9
 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
10
 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
Παίκτης Σύλλογος Θέση
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Αγωνιστική 1
28 Σεπ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5 1
ΔΑΦΝΗ
28 Σεπ 2019 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
1
ΔΑΦΝΗ
| Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
28 Σεπ 2019 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
28 Σεπ 2019 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
29 Σεπ 2019 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
29 Σεπ 2019 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
| Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
29 Σεπ 2019 11:00
ΑΕ 2002
1