Α'ΕΠΣΘ

2020-2021
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
SCORERS
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΠΟΙΝΕΣ
ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ν ν
>
6
6
0
0
17
2
15
18
2
ν ν ν ν ν
>
6
5
0
1
13
3
10
15
3
ν ν ι ν ν
>
5
4
1
0
14
3
11
13
4
ν ν ι ν η
>
6
4
1
1
11
1
10
13
5
ν ι ν ι ι
>
6
3
3
0
17
9
8
12
6
η ν η ν ν
>
6
3
0
3
11
13
-2
9
7
ν ν ι ι η
>
5
2
2
1
7
4
3
8
8
ι ν ι η ν
>
5
2
2
1
10
9
1
8
9
η ν η η ι
>
6
2
1
3
12
11
1
7
10
η ν η ι ν
>
6
2
1
3
10
14
-4
7
11
ν η ν η η
>
6
2
0
4
10
13
-3
6
12
η η ν η ν
>
6
2
0
4
6
9
-3
6
13
ι η η η ν
>
5
1
1
3
8
11
-3
4
14
η η ν η η
>
6
1
1
4
5
10
-5
4
15
η η η η η
>
6
0
1
5
6
23
-17
1
16
η η η η η
>
6
0
0
6
3
25
-22
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ
1 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 5–1 2–0 3–0
2 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 0–3 3–0 4–0
3 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ 4–1 2–0 4–0
4 ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ 0–0 2–0
5 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1–1 1–1 3–2 6–1
6 ΤΟΞΟΤΗΣ 0–1 3–2 3–1
7 ΠΥΡΑΣΟΣ 0–1 1–1 3–2
8 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 3–2 6–2
9 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ 1–3 3–2
10 ΑΕ 2002 3–3 0–3 1–0 4–2
11 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0–4 4–0 2–1
12 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1–0 1–3 2–0
13 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 0–2 1–3
14 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 1–3 0–1 0–0
15 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0–3 1–4 2–2
16 ΔΑΦΝΗ 0–4 0–5 1–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΕ 2002
0 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
0
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 27 Σεπ 2020 13:00
ΔΑΦΝΗ
0 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
27 Σεπ 2020 13:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 3 Οκτ 2020 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 1
ΑΕ 2002
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
1
ΑΕ 2002
Γήπεδο Σέσκλου 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6 2
ΔΑΦΝΗ
3 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6
2
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 Οκτ 2020 11:30
ΠΥΡΑΣΟΣ
3 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4 Οκτ 2020 11:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
3
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 4 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
Αγωνιστική 3
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ 2002
1 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
1
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 10 Οκτ 2020 16:00
ΔΑΦΝΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 11 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 11 Οκτ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 17 Οκτ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6
1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 1
ΑΕ 2002
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
1
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 18 Οκτ 2020 12:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3 0
ΔΑΦΝΗ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
0
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
Αγωνιστική 5
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ 2002
3 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
3
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Γήπεδο Σέσκλου 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3 2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3
2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 24 Οκτ 2020 17:30
ΔΑΦΝΗ
1 3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
24 Οκτ 2020 17:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
1
3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 25 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
25 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 4
ΤΟΞΟΤΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
4
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| LIVE STREAM
Αγωνιστική 6
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 31 Οκτ 2020 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
31 Οκτ 2020 15:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 1 Νοέ 2020 12:30
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 Νοέ 2020 12:30
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ 2002
4 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
4
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 0
ΔΑΦΝΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4
0
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Αγωνιστική 7
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΔΑΦΝΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Αγωνιστική 8
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
Αγωνιστική 9
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 10
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 11
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΕ 2002
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
Αγωνιστική 12
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
Αγωνιστική 13
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΕ 2002
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΕ 2002
Αγωνιστική 14
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΕ 2002
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΕ 2002
Αγωνιστική 15
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΕ 2002
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΕ 2002
0 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
0
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 27 Σεπ 2020 13:00
ΔΑΦΝΗ
0 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
27 Σεπ 2020 13:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 3 Οκτ 2020 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 1
ΑΕ 2002
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
1
ΑΕ 2002
Γήπεδο Σέσκλου 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6 2
ΔΑΦΝΗ
3 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6
2
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 Οκτ 2020 11:30
ΠΥΡΑΣΟΣ
3 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4 Οκτ 2020 11:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
3
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 4 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
Αγωνιστική 3
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ 2002
1 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
1
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 10 Οκτ 2020 16:00
ΔΑΦΝΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 11 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 11 Οκτ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 17 Οκτ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6
1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 1
ΑΕ 2002
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
1
ΑΕ 2002
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 18 Οκτ 2020 12:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3 0
ΔΑΦΝΗ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
0
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
Αγωνιστική 5
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ 2002
3 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
3
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Γήπεδο Σέσκλου 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3 2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3
2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 24 Οκτ 2020 17:30
ΔΑΦΝΗ
1 3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
24 Οκτ 2020 17:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
1
3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 25 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
25 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| LIVE STREAM
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 4
ΤΟΞΟΤΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1
4
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
0 1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
0
1
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| LIVE STREAM
Αγωνιστική 6
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 31 Οκτ 2020 15:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
31 Οκτ 2020 15:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
31 Οκτ 2020 15:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 1 Νοέ 2020 12:30
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 Νοέ 2020 12:30
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΕ 2002
4 2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
4
2
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 0
ΔΑΦΝΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4
0
ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 1 Νοέ 2020 15:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
0
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 1 Νοέ 2020 15:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1 Νοέ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
2
0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Αγωνιστική 7
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΔΑΦΝΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Αγωνιστική 8
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
Αγωνιστική 9
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 10
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 11
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΕ 2002
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
Αγωνιστική 12
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ