Α'ΕΠΣΘ

2020-2021
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΟΙΝΕΣ
SCORERS
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γ.Υ
Γ.Κ
Δ.Τ.
Β
1
ν ν ν ι ν
>
5
4
1
0
11
0
11
13
2
ν ν ι ν ν
>
5
4
1
0
14
3
11
13
3
ν ν ν ν
>
4
4
0
0
14
2
12
12
4
η ν ν ν ν
>
5
4
0
1
9
3
6
12
5
ν ν ι ν ι
>
5
3
2
0
16
8
8
11
6
ν ν ι ι
>
4
2
2
0
7
3
4
8
7
ι ν ι η ν
>
5
2
2
1
10
9
1
8
8
ν η ν η η
>
5
2
0
3
11
10
1
6
9
η ν η ν η
>
5
2
0
3
10
11
-1
6
10
ι η η ν η
>
5
1
1
3
4
7
-3
4
11
ι η η η ν
>
5
1
1
3
8
11
-3
4
12
η η ν η ι
>
5
1
1
3
6
12
-6
4
13
η η η ν η
>
5
1
0
4
5
9
-4
3
14
η η ν η
>
4
1
0
3
4
11
-7
3
15
ι η η η
>
4
0
1
3
3
15
-12
1
16
η η η η η
>
5
0
0
5
3
21
-18
0
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΕ 2002
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ
1 ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ 0–0 2–0
2 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ 4–1 2–0 4–0
3 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 5–1 3–0
4 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 0–3 3–0
5 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1–1 3–2 6–1
6 ΠΥΡΑΣΟΣ 1–1 3–2
7 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 3–2 6–2
8 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ 1–3 3–2
9 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0–4 4–0 2–1
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 1–3 0–1 0–0
11 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 0–2 1–3
12 ΑΕ 2002 3–3 0–3 1–0
13 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1–3 2–0
14 ΤΟΞΟΤΗΣ 0–1 3–2
15 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0–3 2–2
16 ΔΑΦΝΗ 0–4 0–5 1–3
Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΣΚΟΥΛΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΕ 2002
0 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
0
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 27 Σεπ 2020 13:00
ΔΑΦΝΗ
0 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
27 Σεπ 2020 13:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 3 Οκτ 2020 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 1
ΑΕ 2002
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
1
ΑΕ 2002
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπεδο Σέσκλου 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6 2
ΔΑΦΝΗ
3 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6
2
ΔΑΦΝΗ
| Γήπεδο Σέσκλου
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 Οκτ 2020 11:30
ΠΥΡΑΣΟΣ
3 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4 Οκτ 2020 11:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
3
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 4 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
Αγωνιστική 3
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ 2002
1 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
1
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 10 Οκτ 2020 16:00
ΔΑΦΝΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 11 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ | Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 11 Οκτ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 17 Οκτ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6
1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 1
ΑΕ 2002
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
1
ΑΕ 2002
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 18 Οκτ 2020 12:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3 0
ΔΑΦΝΗ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
0
ΔΑΦΝΗ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
Αγωνιστική 5
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ 2002
3 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
3
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ | Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
Γήπεδο Σέσκλου 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3 2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3
2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Γήπεδο Σέσκλου | Δαιτητής: ΘΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 24 Οκτ 2020 17:30
ΔΑΦΝΗ
1 3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
24 Οκτ 2020 17:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
1
3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 25 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
25 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
Αγωνιστική 6
ΑΕ 2002
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Αγωνιστική 7
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΔΑΦΝΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
Αγωνιστική 8
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
Αγωνιστική 9
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 10
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ 2002
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
Αγωνιστική 11
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΕ 2002
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΕ 2002
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
Αγωνιστική 12
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΕ 2002
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
Αγωνιστική 13
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΕ 2002
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΕ 2002
Αγωνιστική 14
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
- -
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
-
-
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΕ 2002
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΕ 2002
Αγωνιστική 15
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΕ 2002
- -
ΔΑΦΝΗ
ΑΕ 2002
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
2
 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
5
3
 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
4
 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
4
5
 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
4
6
 ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
4
7
 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4
8
 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4
9
 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
10
 ΠΥΡΑΣΟΣ
3
ΑΣΣΙΣΤ
Θέση# Παίκτης Ασσίστ
1
 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
4
2
 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
3
3
 ΠΥΡΑΣΟΣ
3
4
 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2
5
 ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
6
 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
2
7
 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
8
 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
9
 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1
10
 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
1
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
Παίκτης Σύλλογος Θέση
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Αγωνιστική 1
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
2
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΣΚΟΥΛΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
26 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 26 Σεπ 2020 16:00
ΑΕ 2002
0 3
ΠΥΡΑΣΟΣ
26 Σεπ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
0
3
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 27 Σεπ 2020 13:00
ΔΑΦΝΗ
0 5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
27 Σεπ 2020 13:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
5
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
2
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 27 Σεπ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
0
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ 27 Σεπ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
0 1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
27 Σεπ 2020 16:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ
ΤΟΞΟΤΗΣ
0
1
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ | Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Αγωνιστική 2
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 3 Οκτ 2020 16:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
1
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 1
ΑΕ 2002
3 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
1
ΑΕ 2002
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπεδο Σέσκλου 3 Οκτ 2020 16:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6 2
ΔΑΦΝΗ
3 Οκτ 2020 16:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
6
2
ΔΑΦΝΗ
| Γήπεδο Σέσκλου
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 Οκτ 2020 11:30
ΠΥΡΑΣΟΣ
3 2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
4 Οκτ 2020 11:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
3
2
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 4 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0 2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
0
2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 4 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5 1
ΤΟΞΟΤΗΣ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
5
1
ΤΟΞΟΤΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 4 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
4 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
2
0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
Αγωνιστική 3
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΕ 2002
1 0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
1
0
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 10 Οκτ 2020 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1 3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
1
3
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 10 Οκτ 2020 16:00
ΔΑΦΝΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
10 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 11 Οκτ 2020 11:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1 1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
11 Οκτ 2020 11:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
1
1
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 11 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3 2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
3
2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0 3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
0
3
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ | Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 11 Οκτ 2020 16:00
ΤΟΞΟΤΗΣ
3 2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΤΟΞΟΤΗΣ
3
2
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 11 Οκτ 2020 16:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
1 1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
11 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
1
1
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Αγωνιστική 4
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ 17 Οκτ 2020 16:00
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6 1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
6
1
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΟΥΣΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4 1
ΑΕ 2002
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
4
1
ΑΕ 2002
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 17 Οκτ 2020 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
17 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4
0
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ 18 Οκτ 2020 12:00
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2 0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
18 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
2
0
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΤΕΛΕΟΥ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3 0
ΤΟΞΟΤΗΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3
0
ΤΟΞΟΤΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 18 Οκτ 2020 16:00
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
1
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ 18 Οκτ 2020 16:00
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3 0
ΔΑΦΝΗ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
3
0
ΔΑΦΝΗ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΠΗΣ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18 Οκτ 2020 16:00
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0 0
ΠΥΡΑΣΟΣ
18 Οκτ 2020 16:00
ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
0
0
ΠΥΡΑΣΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ | Δαιτητής: ΚΑΛΑΤΖΗΣ
Αγωνιστική 5
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΕ 2002
3 3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ 2002
3
3
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
| ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ | Δαιτητής: ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0 1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
0
1
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ | Δαιτητής: ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ
Γήπεδο Σέσκλου 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3 2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
Γήπεδο Σέσκλου
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
3
2
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
| Γήπεδο Σέσκλου | Δαιτητής: ΘΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24 Οκτ 2020 15:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0 4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
24 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0
4
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Δαιτητής: ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 24 Οκτ 2020 17:30
ΔΑΦΝΗ
1 3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
24 Οκτ 2020 17:30
ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ
1
3
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
| ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ | Δαιτητής: ΠΛΑΚΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 25 Οκτ 2020 12:00
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1 3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
25 Οκτ 2020 12:00
ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
1
3
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ | Δαιτητής: ΣΑΡΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ | Δαιτητής: ΤΣΙΝΤΖΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 25 Οκτ 2020 15:00
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
25 Οκτ 2020 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
| LIVE STREAM
| ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | Δαιτητής: ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ
Αγωνιστική 6
ΑΕ 2002
- -
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΕ 2002
-
-
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΤΟΞΟΤΗΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
- -
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
-
-
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
| ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
- -
ΔΑΦΝΗ
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
-
-
ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
- -
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
-
-
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
- -
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
-
-
ΠΥΡΑΣΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
- -
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
-
-
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
- -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
-
-
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Αγωνιστική 7
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
-
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
- -
ΑΕ 2002
ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ
-
-
ΑΕ 2002
ΔΑΦΝΗ
- -
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ
-
-
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
- -
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
-
-
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
- -
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ
-
-
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ